Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv

UbiquitiComputereEAN: 0817882023658
Pris fra 81 krtil 119 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Professional Mounting System U-pro-mp
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Unifi Professional Mounting System U-pro-mp billede

Produktinformation

Sikrer stabil montering af Ubiquiti UAP-AC-PRO, UAP-AC-HD og UAP-AC-SHD Aluminiumfinish tåler daglig slitage og giver installationerne et professionelt udseende Flere monteringsskabeloner passer til runde og firkantede afdækninger, enkeltdåser og T-skinner Designet til ryddelig kabelføring, reducerer rod og forenkler vedligeholdelse 1 års garanti giver IT-teams tryghed ved udrulninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Tilbehør
Artikel nr.: U-PRO-MP
EAN: 0817882023658
Varenr.: 5011070652
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ubiquiti U-PRO-MP, alsidigt monteringssystem til UAP-AC-PRO, UAP-AC-HD, UAP-AC-SHD
81 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Monteringsplade til adgangspunkt - Ubiquiti UniFi U-PRO-MP, sølv
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Monteringsplade til adgangspunkt - Ubiquiti UniFi U-PRO-MP, sølv billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP - Trådløst adgangspunkt-monteringssætGenereltProdukttype: Trådløst adgangspunkt-monteringssæt...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Computer og Software
Vægt: 0.2g
EAN: 0817882023658
Varenr.: 1973769
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv
107 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP - Trådløst adgangspunkt-monteringssæt
108 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv
112 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Monteringsplade til adgangspunkt - Ubiquiti UniFi U-PRO-MP, sølv
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Versatile mounting system
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK81 kr167,25 krKøb
2WATTOO.DK81 kr81 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4CompuMail DK107 kr107 krKøb
5CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
6Teknikproffset DK112 kr161 krKøb
7Vivas DK119 kr188 krKøb
8Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv i 172 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202681 kr
23. maj 202680,5 kr
22. maj 202681 kr
20. maj 202680,5 kr
8. maj 202681 kr1 kr (1%)
7. maj 202680 kr1 kr (1%)
6. maj 202679 kr1 kr (1%)
5. maj 202680 kr1 kr (1%)
29. apr. 202679 kr2 kr (2%)
25. apr. 202681 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret