Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084696972
Pris fra 655 krtil 869 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 655 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE
655 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Webkamera
Farve: 2
Artikel nr.: UVC-G5-Turret-Ultra-B
EAN: 0810084696972
Varenr.: 21589936
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Unifi G5 Turret Ultra Black Netværksovervågningskamera 2688 x 1512 Sort
664 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G5 Turret Ultra Black
678 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect G5 Turret Ultra POE-overvågningskamera Sort
699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Ubiquiti UniFi G5 Turret Ultra, sort - 2K 4 MP
-19%739 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Ubiquiti UniFi G5 Turret Ultra, sort - 2K 4 MP
-18%759 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Unifi G5 Turret Ultra Black Netværksovervågningskamera 2688 x 1512 Sort
819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G5 Turret Ultra Black
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK655 kr694 krKøb
2CompuMail DK664 kr664 krKøb
3Proshop DK678 kr717 krKøb
4Av-Cables DK699 kr699 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Vivas DK759 kr828 krKøb
7Ultrashop819 kr819 krKøb
8Dustin DK869 kr955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE i 121 dage. Laveste pris i perioden er 614 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 667 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 637 kr.

Den nuværende pris på 655 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G5 Ultra - Netværksovervågningskamera - kanontårn - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - 2K - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026655 kr1 kr (0%)
27. maj 2026656 kr6 kr (1%)
26. maj 2026662 kr13 kr (2%)
25. maj 2026649 kr14 kr (2%)
24. maj 2026663 kr26 kr (4%)
23. maj 2026637 kr5 kr (1%)
22. maj 2026642 kr1 kr (0%)
21. maj 2026643 kr6 kr (1%)
18. maj 2026649 kr1 kr (0%)
17. maj 2026648 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret