Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet

UbiquitiCentral styring af hjemmetEAN: 0810084691113
Pris fra 3.074 krtil 4.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.045 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.967 kr 13. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3074 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Protect G4 Doorbell Pro Sort Poe Kit
3.074 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Protect G4 Doorbell Pro Sort Poe Kit billede

Produktinformation

Premium UniFi-dørklokke med integreret PoE og medfølgende PoE-klokke til plug-&-play-installation

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Smarte dørklokker
Artikel nr.: UVC-G4 DOORBELL PRO POE KIT
EAN: 0810084691113
Varenr.: 5020000314
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet
3.113 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UVC-G4 Doorbell Pro PoE Kit G4 Doorbell Pro PoE Kit (Black)
3.162 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional Kit Smart dørklokke og klokkespil
3.288 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G4 Doorbell Professional PoE
3.559 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Videodørklokke Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional
4.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Videodørklokke Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional
4.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK3.074 kr3.160,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.113 kr3.113 krKøb
3Proshop DK3.162 kr3.162 krKøb
4CompuMail DK3.288 kr3.288 krKøb
5Ultrashop3.559 kr3.559 krKøb
6Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
7Vivas DK4.119 kr4.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet i 141 dage. Laveste pris i perioden er 2.967 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 3.238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.097 kr.

Den nuværende pris på 3.074 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G4 Doorbell Professional PoE Kit - Smart dørklokke og klokkespil - med kamera - kablet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.074 kr10 kr (0%)
28. maj 20263.064 kr59 kr (2%)
27. maj 20263.123 kr59 kr (2%)
26. maj 20263.064 kr7 kr (0%)
24. maj 20263.057 kr33 kr (1%)
23. maj 20263.090 kr4 kr (0%)
21. maj 20263.086 kr16 kr (1%)
20. maj 20263.102 kr11 kr (0%)
19. maj 20263.113 kr63 kr (2%)
15. maj 20263.050 kr83 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret