Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort

UbiquitiNetværkEAN: 0810084698822
Pris fra 2.340 krtil 2.742 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 402 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.249 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2340 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise VoIP-telefon Sort
2.340 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise VoIP-telefon Sort billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med frontdigital kamera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UTP-G3-TOUCH-ENTERPRISE
EAN: 0810084698822
Varenr.: 1003111194
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G3 Touch Enterprise
2.499 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi G3 Touch Enterprise billede

Produktinformation

7-tommers 1280x800 touchskærm forenkler opkaldskontrol og video 5 MP frontkamera med privatlivslukker muliggør videoopkald ved skrivebordet Kablet og trådløs håndsæt, højttalertelefon og to mikrofoner for klar lyd Dobbelt Gigabit Ethernet og PoE reducerer kabling, muliggør netværkspassthrough WiFi 5, Bluetooth 4.2 og NFC, 32 GB lagerplads og 2 GB RAM...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: IP-telefoner
Artikel nr.: UTP-G3-TOUCH-ENTERPRISE
EAN: 0810084698822
Varenr.: 5020036979
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Next-generation premium
2.589 kr
Til butik
Ubiquiti Next-generation premium billede

Produktinformation

Ubiquiti Next-generation premium (UTP-G3-TOUCH-ENTERPRISE) er en premium, næste-generations betjenings- og overvågningsenhed til professionelle Ubiquiti-installationer. Produktet anvendes til central styring, statusvisning og hurtig adgang til netværks- e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: skal sorteres
EAN: 0810084698822
Varenr.: 98541
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort
2.742 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.340 kr2.340 krKøb
2Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb
3Ultrashop2.589 kr2.589 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.742 kr2.742 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.227 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 3.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.322 kr.

Den nuværende pris på 2.340 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Ubiquiti UniFi G3 Touch Enterprise - VoIP-telefon - med front digital camera (5 MP) - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 5.2 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.340 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.351 kr1 kr (0%)
20. maj 20262.352 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.353 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.352 kr392 kr (14%)
24. apr. 20262.744 kr489 kr (22%)
22. apr. 20262.255 kr4 kr (0%)
21. apr. 20262.259 kr4 kr (0%)
19. apr. 20262.255 kr2 kr (0%)
18. apr. 20262.253 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret