Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet

UBIQUITICentral styring af hjemmetEAN: 0810084699416
Pris fra 2.174 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 545 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.073 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2174 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Access G3 Starter Kit
2.174 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Access G3 Starter Kit billede

Produktinformation

Berøringsfri adgang via 13,56 MHz RFID og NFC, læser op til 30 mm Dobbelt PoE-porte leverer op til 31 W pr. port for enkel strømforsyning IP55-kabinet i polykarbonat og metal modstår støv og let vand Integreret 4,4" display og højttaler giver tydelig lokal feedback Tre Ethernet-porte og 50 W maks. effekt opfylder behovene på kompakte lokationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Adgangssystemer
Artikel nr.: UA-G3-SK
EAN: 0810084699416
Varenr.: 5020036539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet
2.325 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti A simple, all-in-one kit for
2.419 kr
Til butik
Ubiquiti A simple, all-in-one kit for billede

Produktinformation

Ubiquiti UA-G3-SK All-in-One Kit Oplev Ubiquiti UA-G3-SK, et enkelt og effektivt all-in-one kit designet til at levere pålidelig trådløs kommunikation. Dette kit er ideelt til både private og professionelle brugere, der ønsker en nem løsning til deres net...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netværk
EAN: 0810084699416
Varenr.: 89899
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 kortlæser
2.465 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti G3 Starter Kit - adgangskontrol og sikkerhed, grå/hvid
-4%2.699 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti G3 Starter Kit - adgangskontrol og sikkerhed, grå/hvid
-4%2.719 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.174 kr2.260,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.325 kr2.325 krKøb
3Ultrashop2.419 kr2.419 krKøb
4CompuMail DK2.465 kr2.465 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.043 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 2.174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.108 kr.

Den nuværende pris på 2.174 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Ubiquiti UniFi G3 Starter Kit - Døradgangskontrolsæt - kablet - Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.174 kr25 kr (1%)
26. maj 20262.149 kr25 kr (1%)
3. maj 20262.124 kr20 kr (1%)
2. maj 20262.104 kr11 kr (1%)
30. apr. 20262.115 kr1 kr (0%)
28. apr. 20262.114 kr1 kr (0%)
27. apr. 20262.113 kr1 kr (0%)
26. apr. 20262.114 kr10 kr (0%)
24. apr. 20262.124 kr1 kr (0%)
23. apr. 20262.125 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret