Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid

UBIQUITINetværkskablerEAN: 0810010077370
Pris fra 89 krtil 435 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid
89 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 6 mm - STP - CAT 5e - formet, udendørs, strenget, robust - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-Cable-Patch-Outdoor-5M-W
EAN: 0810010077370
Varenr.: 1000901830
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid
129 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Opgrader dit netværk med Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel i hvid. Dette højkvalitets patchkabel er designet til at sikre en stabil og hurtig forbindelse, ideel til både private og professionelle anvendelser. Med en længde på 5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 0810010077370
Varenr.: 63351
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uisp Outdoor Patch Cable Rj-45 Cat 5e 5m Hvid
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Uisp Outdoor Patch Cable Rj-45 Cat 5e 5m Hvid billede

Produktinformation

Holdbar 24 AWG CAT 5e-standard for optimal ydeevne. Robust TPE-kappemateriale sikrer kablet lang levetid. RJ-45-hanstik i høj kvalitet i begge ender. Praktisk længde på 5 meter for fleksible tilslutningsmuligheder. Forbedret signalintegritet med STP-teknologi (Shielded Twisted Pair). Bred temperaturbestandighed fra -40 °C til 80 °C. Bakket op af Ubiquitis 2-års garanti for ro i sindet.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: RJ-45
Artikel nr.: UACC-Cable-Patch-Outdoor-5M-W
EAN: 0810010077370
Varenr.: 5011371692
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat5e - Ubiquiti UACC Outdoor 5 m (hvid) S/UTP
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat5e - Ubiquiti UACC Outdoor 5 m (hvid) S/UTP
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Patch Cable Outdoor White 5M - Hvid - 5m
435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK89 kr89 krKøb
2Ultrashop129 kr129 krKøb
3Dustin DK131 kr217,25 krKøb
4Boligcenter DK139 kr139 krKøb
5Vivas DK159 kr238 krKøb
6Proshop DK435 kr645 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid i 132 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ubiquiti UniFi CAT 5e Afskærmet parsnoet (STP) 5m Patchkabel Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202689 kr42 kr (32%)
6. maj 2026131 kr42 kr (47%)
1. maj 202689 kr42 kr (32%)
30. apr. 2026131 kr42 kr (47%)
29. apr. 202689 kr1 kr (1%)
28. apr. 202688 kr1 kr (1%)
27. apr. 202689 kr1 kr (1%)
18. apr. 202688 kr1 kr (1%)
10. apr. 202689 kr1 kr (1%)
9. apr. 202690 kr41 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret