Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid

UBIQUITINetværkskablerEAN: 0810084693339
Pris fra 285 krtil 981 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 696 kr (71% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 9. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi 15cm 25GBase-kabel til direkte påsætning Hvid
285 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi 15cm 25GBase-kabel til direkte påsætning Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 4.5 mm - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-Uplink-SFP28-0.15M
EAN: 0810084693339
Varenr.: 1002554023
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Kabel 25g Til Direkte Tilslutning 0.15m Sfp28 Sfp28
-0%306 kr
Før 306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Unifi Kabel 25g Til Direkte Tilslutning 0.15m Sfp28 Sfp28 billede

Produktinformation

25 Gbps linkhastighed reducerer latenstid og understøtter overførsler med høj båndbredde SFP28 hanstik muliggør direkte forbindelser med lav latenstid mellem enheder 15 cm længde minimerer kabelrod, ideel til tilslutning mellem tilstødende porte Robust PVC Jacka og slankt 4,5 mm profil passer til tæt kabelføring i rack InfiniBand-understøttelse muliggør klynge- og lagringsnetværk med lav latenstid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: SFP & GBIC
Artikel nr.: UACC-Uplink-SFP28-0.15M
EAN: 0810084693339
Varenr.: 5020026444
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Ubiquiti UniFi 25G SFP28 DAC - 15 cm - hvid
309 kr
Til butik
Netværkskabel Ubiquiti UniFi 25G SFP28 DAC - 15 cm - hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvidGenereltDiameter: 4.5 mmEgenskaber: Bøjeradius 20 mm, automatisk linkoptimeringFarve: HvidKabel længde: 15 cmKappemateriale: PVCNetværkskabeltype: 25GBase-kabel til direkte påsætningForbindelseForbindelsesled: SFP28 - hanStikforbindelse (anden ende): SFP28 - hanMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 70 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.08g
EAN: 0810084693339
Varenr.: 1871172
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Ubiquiti UniFi 25G SFP28 DAC - 15 cm - hvid
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Direct attach cable with auto
339 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid
981 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK285 kr285 krKøb
2Dustin DK306 kr392,25 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb
4Vivas DK329 kr398 krKøb
5Ultrashop339 kr339 krKøb
6CS MEGASTORE DK981 kr1.020 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid i 168 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Ubiquiti UniFi - 25GBase-kabel til direkte påsætning - SFP28 (han) til SFP28 (han) - 15 cm - 4.5 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026285 kr19 kr (6%)
27. maj 2026304 kr2 kr (1%)
26. maj 2026306 kr5 kr (2%)
25. maj 2026301 kr47 kr (19%)
9. maj 2026254 kr48 kr (16%)
8. maj 2026302 kr48 kr (19%)
29. mar. 2026254 kr52 kr (17%)
28. mar. 2026306 kr52 kr (20%)
21. feb. 2026254 kr64 kr (20%)
20. feb. 2026318 kr80 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret