Gå til hovedindhold

Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810084697290
Pris fra 100 krtil 159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6a Afskærmet 3m Patchkabel Hvid
100 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 6a Afskærmet 3m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 mm - afskærmet - CAT 6a - booted, indendørs - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-3M-W
EAN: 0810084697290
Varenr.: 1003085942
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Premium Patch Cable 3M White - Hvid - 3m
118 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid
144 kr
Til butik
Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid billede

Produktinformation

Understøtter 10GbE, sikrer højhastighedsforbindelser til krævende netværksbelastninger Skærmet flettet rund kabel reducerer EMI, TIA-certificeret Tynder 3 mm ydre diameter sparer plads i rack og gør kabeltræk nemmere i snævre føringer Gennemskinnelig støvle forbedrer Etherlighting, gør linkstatus synlig PoE++-kompatibel, understøtter 4PPoE til strømforsyning af enheder med høj belastning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: RJ-45
Artikel nr.: UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-3M-W
EAN: 0810084697290
Varenr.: 5020046512
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Ultra-thin braided shielded
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK100 kr100 krKøb
2Proshop DK118 kr157 krKøb
3Dustin DK144 kr230,25 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 3m Gennemsigtig, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026100 kr3 kr (3%)
25. maj 2026103 kr4 kr (4%)
24. maj 202699 kr4 kr (4%)
22. maj 2026103 kr4 kr (4%)
21. maj 202699 kr4 kr (4%)
20. maj 2026103 kr4 kr (4%)
16. maj 202699 kr1 kr (1%)
13. maj 202698 kr1 kr (1%)
12. maj 202699 kr1 kr (1%)
11. maj 202698 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret