Gå til hovedindhold

Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810084697313
Pris fra 159 krtil 293 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 8. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6a Afskærmet 8m Patchkabel Hvid
159 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 6a Afskærmet 8m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 mm - afskærmet - CAT 6a - booted, indendørs - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-8M-W
EAN: 0810084697313
Varenr.: 1003085944
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Ultra-thin braided shielded
219 kr
Til butik
Ubiquiti Ultra-thin braided shielded billede

Produktinformation

Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Patchkabel Oplev Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Patchkabel, model UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-8M-W, ideelt til moderne netværksopkoblinger. Dette ultraslanke kabel er designet til at spare plads uden at gå på komprom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 0810084697313
Varenr.: 87805
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid
269 kr
Til butik
Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid billede

Produktinformation

Ultratynd flettet Cat6A-kabel passer i snævre kabelveje, bevarer 10GbE-hastighed Skærmede RJ45-stik og kobberleder reducerer EMI, øger pålideligheden Gennemsigtigt bøjeaflastning forbedrer Etherlighting, gør portaktivitet nem at aflæse Understøtter 10GbE og PoE++ (4PPoE) til samtidig højhastighedsdata og strøm 3 mm ydre diameter på almindelige længder holder kablet lavprofileret i racks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: RJ-45
Artikel nr.: UACC-CABLE-PATCH-EL-C6A-8M-W
EAN: 0810084697313
Varenr.: 5020046514
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Premium Patch Cable 8M White - Hvid - 8m
293 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK159 kr159 krKøb
2Ultrashop219 kr219 krKøb
3Dustin DK269 kr355,25 krKøb
4Proshop DK293 kr332 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ubiquiti Ultra-thin Braided Shielded Rj-45 Cat 6a 8m Gennemsigtig, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026159 kr1 kr (1%)
8. maj 2026158 kr41 kr (21%)
7. maj 2026199 kr1 kr (1%)
5. maj 2026198 kr1 kr (1%)
1. maj 2026199 kr35 kr (21%)
5. mar. 2026164 kr38 kr (19%)
2. mar. 2026202 kr6 kr (3%)
27. feb. 2026196 kr48 kr (32%)
23. feb. 2026148 kr1 kr (1%)
22. feb. 2026147 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret