Gå til hovedindhold

Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid

Pris fra 294 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uisp 120w Power Transport Adapter 120w
294 kr
Til butik
Ubiquiti Uisp 120w Power Transport Adapter 120w billede

Produktinformation

Leverer 120 W ved 27 V og giver stabil strøm til UISP-enheder Kompatibel med UISP Box, Power, Router og Switch for nem integration Kompakt kabinet i polycarbonat holder racket ryddeligt og er slidstærkt CE-, FCC- og IC-certificeret for overholdelse og sikrere installationer Universel 100-240 V-indgang og C14 AC-port gør strømtilslutning enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Øvrigt tilbehør switche
Artikel nr.: UACC-ADAPTER-PT-120W
EAN: 0810084690116
Varenr.: 5020027539
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti 120W Power TransPort Adapter
349 kr
Til butik
Ubiquiti 120W Power TransPort Adapter billede

Produktinformation

Ubiquiti 120W Power TransPort Adapter Ubiquiti 120W Power TransPort Adapter (varenummer: UACC-ADAPTER-PT-120W-EU) er en højtydende strømforsyning designet til at levere stabil og pålidelig strøm til dine netværksenheder. Med en kapacitet på 120 watt sik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Strømforsyninger til netværksudstyr
EAN: 0810084690116
Varenr.: 27787
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UISP - power adapter - 120 Watt
366 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK294 kr380,25 krKøb
2Ultrashop349 kr349 krKøb
3Proshop DK366 kr405 krKøb
4Boligcenter DK399 kr399 krKøb
5Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid i 144 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 306 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Ubiquiti UACC-ADAPTER-PT-120W-EU strømforsyning 120 W - indendørs, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026294 kr12 kr (4%)
18. apr. 2026306 kr12 kr (4%)
17. apr. 2026294 kr12 kr (4%)
16. apr. 2026306 kr12 kr (4%)
15. apr. 2026294 kr12 kr (4%)
13. apr. 2026306 kr12 kr (4%)
11. apr. 2026294 kr12 kr (4%)
10. apr. 2026306 kr12 kr (4%)
20. mar. 2026294 kr12 kr (4%)
19. mar. 2026306 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret