Gå til hovedindhold

Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi

UbiquitiAntennerEAN: 0817882020084
Pris fra 602 krtil 739 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 597 kr 13. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 602 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi
602 kr
Til butik
Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Antenner
Farve: 3
Artikel nr.: PRISMAP-5-90
EAN: 0817882020084
Varenr.: 3664573
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Horn-5-90 Antenne 5 Ghz 13 Dbi
624 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Horn-5-90 Antenne 11.32cm Hvid
739 kr
Til butik
Ubiquiti Horn-5-90 Antenne 11.32cm Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti Horn-5-90 Antenne 1132cm Hvid Optimer din netværksdækning med Ubiquiti Horn-5-90 antennen, som har en længde på 1132 cm og en elegant hvid finish. Denne antenne er designet til at forbedre signalstyrken og rækkevidden af dine trådløse netværk, hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Passive Antenner
EAN: 0817882020084
Varenr.: 75282

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK602 kr641 krKøb
2Dustin DK624 kr710,25 krKøb
3Ultrashop739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi i 179 dage. Laveste pris i perioden er 578 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 598 kr.

Den nuværende pris på 602 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Ubiquiti PrismAP-5-90 - Antenne - horn - AirMax - 13 dBi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026602 kr22 kr (4%)
19. maj 2026624 kr26 kr (4%)
15. maj 2026598 kr1 kr (0%)
13. maj 2026597 kr1 kr (0%)
5. maj 2026598 kr1 kr (0%)
4. maj 2026599 kr1 kr (0%)
1. maj 2026598 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026599 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026600 kr13 kr (2%)
22. apr. 2026613 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret