Gå til hovedindhold

TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi

UbiquitiAntennerEAN: 0817882020060
Pris fra 594 krtil 759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558 kr 16. apr.

Sammenlign priser på TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Horn-5-30 Antenne 22.14cm Hvid
594 kr
Til butik
Ubiquiti Horn-5-30 Antenne 22.14cm Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti Horn-5-30 - Antenne - horn - AirMax - 19 dBi

Produktspecifikationer

Artikel nr.: HORN-5-30
EAN: 0817882020060
Varenr.: 993961376
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti PrismAP-5-30 5 GHz PrismAP Antenna
601 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Prismap-5-30
624 kr
Til butik
Ubiquiti Prismap-5-30 billede

Produktinformation

Fokuseret dækning på 5,15-5,85 GHz koncentrerer signalet, reducerer interferens 19 dBi forstærkning styrker forbindelser, forlænger rækkevidden til punkt-til-punkt-brug 30° vertikal strålebredde giver præcis vertikal kontrol over dækningen Hvidt lavprofils-kabinet falder diskret ind i omgivelserne for pæne, diskrete installationer Leveres som én enhed med 1 års garanti for grundlæggende tryghed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Antenner
Artikel nr.: PRISMAP-5-30
EAN: 0817882020060
Varenr.: 5011117468
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi
-9%739 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi
-8%759 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK594 kr594 krKøb
2Proshop DK601 kr640 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi

PriceData har fulgt prisen på TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi i 186 dage. Laveste pris i perioden er 558 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 693 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 592 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for TV-antenne Ubiquiti PrismAP-5-30 - retningsbestemt, 19 dBi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026594 kr1 kr (0%)
27. maj 2026593 kr2 kr (0%)
26. maj 2026595 kr4 kr (1%)
25. maj 2026599 kr6 kr (1%)
24. maj 2026593 kr2 kr (0%)
23. maj 2026595 kr4 kr (1%)
22. maj 2026599 kr1 kr (0%)
20. maj 2026600 kr2 kr (0%)
19. maj 2026602 kr7 kr (1%)
14. maj 2026595 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret