Gå til hovedindhold

Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid

UbiquitiNetværkEAN: 0817882021371
Pris fra 1.088 krtil 2.065 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 977 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 917 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1088 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti NS-5AC airMAX NanoStation 5AC
1.088 kr
Til butik
Ubiquiti NS-5AC airMAX NanoStation 5AC billede

Produktinformation

Trådløs forbindelse, AirMax ac

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Access Point
Artikel nr.: NS-5AC
EAN: 0817882021371
Varenr.: 2657991
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Nanostation Ac Ns-5ac
1.099 kr
Til butik
Ubiquiti Nanostation Ac Ns-5ac billede

Produktinformation

Pålidelige udendørs forbindelser over lange afstande op til 15 000 m, ideelle til store områder Dedikeret 5 GHz-bånd og 80 MHz-kanal reducerer interferens, øger gennemstrømningen Dobbelte Gigabit Ethernet-porte med PoE inkluderet forenkler installationen AirOS, indbygget processor og 64 MB hukommelse leverer stabil drift Robust design kører fra -40 °C til 70 °C, velegnet til barske udendørsforhold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Bridges
Artikel nr.: NS-5AC
EAN: 0817882021371
Varenr.: 5011074080
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti airMAX 5 GHz NanoStation ac
1.199 kr
Til butik
Ubiquiti airMAX 5 GHz NanoStation ac billede

Produktinformation

Ubiquiti airMAX 5 GHz NanoStation ac Opdag den banebrydende Ubiquiti airMAX 5 GHz NanoStation ac (varenummer: NS-5AC), en kraftfuld og alsidig enhed designet til at levere højtydende trådløs internetforbindelse over lange afstande. Med en datatransmission...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Trådløse Adgangspunkter
EAN: 0817882021371
Varenr.: 81529
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid
2.065 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.088 kr1.088 krKøb
2Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
3Ultrashop1.199 kr1.199 krKøb
4CompuMail DK2.065 kr2.065 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid i 137 dage. Laveste pris i perioden er 747 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 967 kr.

Den nuværende pris på 1.088 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti NanoStation ac NS-5AC Trådløs forbindelse Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.088 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.086 kr37 kr (4%)
28. maj 20261.049 kr11 kr (1%)
27. maj 20261.060 kr7 kr (1%)
25. maj 20261.053 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.042 kr7 kr (1%)
22. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.040 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.048 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.057 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret