Gå til hovedindhold

Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084690246
Pris fra 2.134 krtil 3.369 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.235 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.884 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2134 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
2.134 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro  Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Ubiquiti G5 Professional - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve - 8 MP - 3840 x 2160 - audio - LAN 10/100 - H.264 - PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-G5-PRO
EAN: 0810084690246
Varenr.: 1001369178
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G5 Pro
2.285 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs/indendørs - Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro 4K (8 MP)
-25%2.399 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera udendørs/indendørs - Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro 4K (8 MP) billede

Produktinformation

Ubiquiti G5 Professional - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve - 8 MP - 3840 x 2160 - audio - LAN 10/100 - H.264 - PoEUbiquiti G5 Professional-netværkskameraet er udviklet til præcision og ydeevne i en række forskellige miljøer. Uanset om du overvåger indendørs rum eller holder øje med udendørs områder, leverer dette kamera videooptagelse i høj opløsning takket være dets 8 millioner pixel-sensor og en maksimal opløsning på 3840 x 2160. Det brede synsfelt, der spænder fra 40 til 127,7 grader, sikrer omfattende dækning og efterlader ingen blinde vinkler.Bredt vinklet synsfeltMed et vinklet synsfelt fra 40 til 127,7 grader tilbyder G5 Professional omfattende dækning og sikrer, at ingen detaljer går ubemærket hen i dit overvågningsområde.Billeddannelse i høj opløsningMed en optisk sensor på 8 millioner pixel og en maksimal digital videoopløsning på 3840 x 2160 optager G5 Professional skarpe, klare billeder, hvilket gør det lettere at identificere motiver og detaljer.Alsidig miljømæssig tilpasningsevneG5 Professional er designet til at fungere i en bred vifte af temperaturer fra -20 °C til 50 °C og er certificeret med IP65-vejrklassificering, så den er bygget til at modstå barske miljøforhold, hvilket sikrer pålidelig ydeevne indendørs og udendørs.Forbedret kapacitet til nattesynKameraet er udstyret med infrarøde LED'er og kan belyse op til 25 m, så din ejendom er godt overvåget selv i komplet mørke.Integreret lydunderstøttelseDen indbyggede mikrofon giver lydsupport og tilføjer et ekstra lag af overvågning ved at optage lyd, som supplerer videooptagelserne for en mere omfattende sikkerhedsløsning.GenereltBredde: 8.6 cmConnectivity teknologi: Med ledningDybde: 15.43 cmEnhedstype:

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.01g
EAN: 0810084690246
Varenr.: 1831553
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs/indendørs - Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro 4K (8 MP)
-25%2.419 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
2.451 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Protect G5 Pro
2.495 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquiti G5 Professional kamera
2.911 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ubiquiti UVC-G5-PRO PoE
2.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl
3.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.134 kr2.134 krKøb
2Proshop DK2.285 kr2.285 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb
6Teknikproffset DK2.451 kr2.510 krKøb
7COMTEK2.495 kr2.495 krKøb
8Komplett DK2.911 kr2.911 krKøb
9Av-Cables DK2.999 kr2.999 krKøb
10Dustin DK3.369 kr3.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.884 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.892 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.170 kr.

Den nuværende pris på 2.134 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Ubiquiti G5 Professional Kugle Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Loft/væg/pæl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.134 kr22 kr (1%)
31. maj 20262.112 kr48 kr (2%)
30. maj 20262.064 kr45 kr (2%)
25. maj 20262.019 kr45 kr (2%)
24. maj 20262.064 kr45 kr (2%)
19. maj 20262.019 kr20 kr (1%)
18. maj 20262.039 kr20 kr (1%)
8. maj 20262.019 kr17 kr (1%)
7. maj 20262.002 kr6 kr (0%)
6. maj 20262.008 kr33 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret