Gå til hovedindhold

Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid

UbiquitiSystem- og strømkablerEAN: 0810084690871
Pris fra 179 krtil 239 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 19. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti G4 Instant USB Type-C kabel 4.5m Hvid
179 kr
Til butik
Ubiquiti G4 Instant USB Type-C kabel 4.5m Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-G4-INS-Cable-USB-4.5M
EAN: 0810084690871
Varenr.: 1001133142
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid
182 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 4,5 m - Ubiquiti - USB-C til USB-C, hvid
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 4,5 m - Ubiquiti - USB-C til USB-C, hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvidGenereltAWG American Wire Gauge: 24/30Egenskaber: Kun POE, flettet kobberFarve: HvidKappemateriale: Thermoplastiske elastomer (TPE)Længde: 4.5 mTeknologi: Afskærmet parsnoet (STP)Type: USB Type-C kabelVægt: 117 gYdre diameter: 3.5 mmForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 24 pin USB-C - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: VW-1 (UL1581)...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Kabler
Vægt: 0.15g
EAN: 0810084690871
Varenr.: 1809255
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti G4 Instant
225 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 4,5 m - Ubiquiti - USB-C til USB-C, hvid
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G4 Instant Poe-to-usb Cable 4.5m Usb-c Usb-c Hvid
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk
235 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G4 Instant USB Type-C kabel 4.5m Hvid
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK179 kr179 krKøb
2CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Proshop DK225 kr264 krKøb
5Vivas DK229 kr298 krKøb
6Dustin DK231 kr317,25 krKøb
7Geekd235 kr235 krKøb
8Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026179 kr3 kr (2%)
30. maj 2026182 kr11 kr (6%)
29. maj 2026171 kr15 kr (8%)
26. maj 2026186 kr17 kr (10%)
19. maj 2026169 kr5 kr (3%)
1. maj 2026174 kr3 kr (2%)
29. apr. 2026171 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026172 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026174 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026178 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret