Gå til hovedindhold

Eaton Corporation Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort

Pris fra 11.470 krtil 15.148 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.678 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.747 kr 6. maj

Sammenlign priser på Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11470 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort
11.470 kr
Til butik
Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør UPS
Farve: 1
Artikel nr.: EVMAF132A
EAN: 3553340696961
Varenr.: 20300366
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A Strømfordelingsenhed 24-stik 32A Sort 3m
11.847 kr
Til butik
Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A Strømfordelingsenhed 24-stik 32A Sort 3m billede

Produktinformation

Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EVMAF132A
EAN: 3553340696961
Varenr.: 1001665832
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton EVMAF132A - 24-Port - 39U - Managed G4 Rack PDU
15.148 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK11.470 kr11.470 krKøb
2CompuMail DK11.847 kr11.847 krKøb
3Proshop DK15.148 kr15.148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort

PriceData har fulgt prisen på Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort i 139 dage. Laveste pris i perioden er 10.747 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 38.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.456 kr.

Den nuværende pris på 11.470 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Eaton Managed Rack PDU EVMAF132A - G4 - strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 200-240 V - 7400 Watt - 1-faset - input: IEC 60309 32A - output-stikforbindelser: 24 (12 x IEC 60320 C13, 12 x IEC 60320 C39) - 0U - 3 m ledning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202611.470 kr186 kr (2%)
28. maj 202611.284 kr1 kr (0%)
27. maj 202611.285 kr61 kr (1%)
26. maj 202611.346 kr1 kr (0%)
25. maj 202611.347 kr600 kr (6%)
6. maj 202610.747 kr1.193 kr (10%)
5. maj 202611.940 kr1 kr (0%)
2. apr. 202611.939 kr26.810 kr (69%)
16. jan. 202638.749 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret