Gå til hovedindhold

NO NAME UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black

Pris fra 387 krtil 535 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 8. maj

Sammenlign priser på UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black
387 kr
Til butik
UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black billede

Produktinformation

Metropolis w Handstrap Black, Bagsidecover til tablet, sort, 10.9", for Apple 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: UAG
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: 12339LB14040
EAN: 0810070368326
Varenr.: 3117369
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad cover 10,9" Menatwork Metropolis - sort
459 kr
Til butik
iPad cover 10,9" Menatwork Metropolis - sort billede

Produktinformation

Robust iPad cover til hverdagenBeskyt din tablet med Menatwork Metropolis cover i sort til iPad med 10,9" skærm. Det slagfaste cover hjælper med at modstå ridser og stød i en travl hverdag - ideelt til skole, arbejde og pendling. En praktisk håndrem giver et sikkert greb, når du bruger iPad’en på farten, mens en penneholder holder din pen lige ved hånden.Fordele ved et slidstærkt iPad coverCoveret er designet som et klassisk etui uden indbygget stander eller højttaler, så du får ren beskyttelse med lav kompleksitet. Det er kompatibelt med Apple iPad og har ingen batteri, så det kræver ingen opladning eller vedligehold ud over almindelig aftørring.Produkttype: CoverKompatibilitet: Apple iPadMaks. skærmstørrelse: 27,7 cm (10,9")Farve: SortBeskyttelse: Ridse- og stødafvisendeHåndrem: JaPenneholder: JaLukkemekanisme: Ikke relevantIndbygget batteri: NejStand-funktion: NejIndbyggede højttalere: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.03g
EAN: 0810070368326
Varenr.: 1919236
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad cover 10,9" Menatwork Metropolis - sort
479 kr
Til butik
iPad cover 10,9" Menatwork Metropolis - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.03g
EAN: 0810070368326
Varenr.: 1919236
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
UAG Metropolis Series Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
535 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK387 kr426 krKøb
2Boligcenter DK459 kr459 krKøb
3Vivas DK479 kr558 krKøb
4CompuMail DK535 kr535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black

PriceData har fulgt prisen på UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black i 180 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for UAG Metropolis Series Rugged Case for iPad 10.9 (10th Gen 2022) - Metropolis w Handstrap Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026387 kr1 kr (0%)
19. maj 2026388 kr19 kr (5%)
8. maj 2026369 kr40 kr (10%)
4. maj 2026409 kr40 kr (11%)
3. maj 2026369 kr40 kr (10%)
2. maj 2026409 kr40 kr (11%)
1. maj 2026369 kr40 kr (10%)
27. apr. 2026409 kr40 kr (11%)
26. apr. 2026369 kr40 kr (10%)
21. apr. 2026409 kr40 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret