Gå til hovedindhold

NO NAME UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort

Pris fra 312 krtil 419 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UAG Metropolis SE - black - iPad Air 11" (2024/2025/2026)
312 kr
Til butik
UAG Metropolis SE - black - iPad Air 11" (2024/2025/2026) billede

Produktinformation

Flipomslag til tablet, grov, polyuretan (PU), sort, for Apple 11-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: UAG
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: 124473114040
EAN: 0840283913662
Varenr.: 3272776
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort
399 kr
Til butik
UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort billede

Produktinformation

Robust beskyttelse til iPad Air 11"UAG Metropolis SE er et solidt beskyttelsesetui til iPad, der kombinerer et hårdført ydre med en praktisk klap, så din tablet står stabilt, når du ser film, arbejder eller gamer. Etuiet er designet til iPad Air 11" M2 (2024), M3 (2025) og M4 (2026) og giver sikker kant-til-kant afdækning i en slank, sort profil.Gennemtænkt til hverdag og rejseDet integrerede holder til Apple Pencil hjælper dig med at have pennen lige ved hånden, når du tager noter eller skitserer. Den foldbare stander gør det nemt at skifte mellem skrivestilling og visning, så du får mere ud af din iPad - derhjemme, på kontoret og på farten.Kompatibilitet: iPad Air 11" M2 (2024), M3 (2025), M4 (2026)Funktioner: Foldbar stander, holder til Apple PencilFarve: SortSerie: Metropolis SE...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.56g
EAN: 0840283913662
Varenr.: 2151587
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort
419 kr
Til butik
UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.56g
EAN: 0840283913662
Varenr.: 2151587

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK312 kr312 krKøb
2Boligcenter DK399 kr399 krKøb
3Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort

PriceData har fulgt prisen på UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for UAG Metropolis SE beskyttelsesetui med holder til Apple Pencil - iPad Air 11" M2 (2024) / M3 (2025) / M4 (2026) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026312 kr87 kr (22%)
6. maj 2026399 kr24 kr (6%)
2. maj 2026423 kr6 kr (1%)
22. apr. 2026417 kr39 kr (10%)
14. apr. 2026378 kr39 kr (9%)
13. apr. 2026417 kr39 kr (10%)
17. mar. 2026378 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026379 kr48 kr (11%)
7. mar. 2026427 kr48 kr (13%)
28. feb. 2026379 kr57 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret