Gå til hovedindhold

Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads

ViledaTørrestativerEAN: 4023103202139
Pris fra 326 krtil 529 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 263 kr 16. maj

Sammenlign priser på Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 326 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vileda King Wing Dryer
326 kr
Til butik
Vileda King Wing Dryer billede

Produktinformation

Vileda King Hvid Metal 20 m

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Toerrestativ
Artikel nr.: 4023103202139
EAN: 4023103202139
Varenr.: 2800967
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vileda King Tørrestativ 20 m Hvid
379 kr
Til butik
Vileda King Tørrestativ 20 m Hvid billede

Produktinformation

Vileda King Tørrestativ 20 m - Hvid Opdag effektiv og pladsbesparende tørring med Vileda King Tørrestativ 20 m i elegant hvid design. Dette stilfulde tørrestativ giver dig hele 20 meter tørresnor, hvilket gør det ideelt til både små og store vaske. U...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Freudenberg
Kategori: Hus & Have
EAN: 4023103202139
Varenr.: 79302
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vileda Homedry-King tørrestativ, 20 m tørreplads
460 kr
Til butik
Vileda Homedry-King tørrestativ, 20 m tørreplads billede

Produktinformation

Vileda Homedry-King tørrestativ, 20 m tørreplads   Hvidt tørrestativ med U fødder og vinger, der har et meget sikkert og stabilt design af aluminium og stål. Stativet har plast afslutninger ved vinger og fødder samt ekstra tykke tørre aluminiumsstænger med 20 m tørrekapacitet. Det er udstyret med små hjul der giver dig mulighed for nemt at flytte rundt på det, også når tørrestativet er fyldt med vasketøj. De faste aluminiumstænger og det kraftige stel af stål, gør dette tørrestativ med ving...

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Gulvmodel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 107005.
EAN: 4023103202139
Varenr.: 2161646
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads
509 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK326 kr365 krKøb
2Ultrashop379 kr379 krKøb
3Homeshop DK460 kr460 krKøb
4Boligcenter DK509 kr509 krKøb
5Vivas DK529 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads

PriceData har fulgt prisen på Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads i 182 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 326 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Tørrestativ Vileda King - sammenklappeligt, 20 m tørreplads de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026326 kr53 kr (14%)
29. maj 2026379 kr105 kr (38%)
28. maj 2026274 kr31 kr (10%)
23. maj 2026305 kr32 kr (12%)
20. maj 2026273 kr10 kr (4%)
16. maj 2026263 kr10 kr (4%)
14. maj 2026273 kr8 kr (3%)
9. maj 2026265 kr1 kr (0%)
7. maj 2026264 kr8 kr (3%)
3. maj 2026272 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret