Gå til hovedindhold

Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens

AbenaRengøringsmidlerEAN: 5703538512131
Pris: 208,44 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208.44 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens
208,44 kr
Til butik
Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens billede

Produktinformation

ABENA Tæpperens Effektiv tæpperens til maskine, 5 liter Effektiv fjernelse af snavs og fedt fra tæpper med frisk duft ABENA Tæpperens er en professionel og koncentreret rengøringsvæske designet til effektiv rensning af tæpper. Med sin stærke formulering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Rengøring
EAN: 5703538512131
Varenr.: 55142622036344

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten208,44 kr208,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens

PriceData har fulgt prisen på Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens i 96 dage. Den nuværende pris er 208,44 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Tæpperens, ABENA, 5 l, uden farve, med parfume | Rengøring | Med parfume | Tæpperens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. feb. 2026208,44 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret