Gå til hovedindhold

LAPP MOBILITY Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort

LAPP MOBILITYComputer – tilbehørEAN: 4064729226222
Pris fra 1.452 krtil 1.798 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.303 kr 25. maj

Sammenlign priser på Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1452 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lapp Mobility Type 2 Helix Ladekabel Op Til 22 Kw 7 M Sort
1.452 kr
Til butik
Lapp Mobility Type 2 Helix  Ladekabel Op Til 22 Kw 7 M Sort billede

Produktinformation

Lapp Mobility - 75746 - Type 2 Helix Charging Cable - Op Til 22 KW - 7 M - Fleksibel - Robust

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 75750
EAN: 4064729226222
Varenr.: 1003058110
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lapp Mobility Type 2 Helix Ladekabel Op Til 22 Kw 7 M Sort
1.779 kr
Til butik
Lapp Mobility Type 2 Helix Ladekabel Op Til 22 Kw 7 M Sort billede

Produktinformation

Lapp Mobility Type 2 Helix ladekabel er den perfekte løsning til hurtig og effektiv opladning af din elbil. Med en imponerende kapacitet på op til 22 kW og en praktisk længde på 7 meter, tilbyder dette ladekabel både fleksibilitet og komfort, så du nemt k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4064729226222
Varenr.: 83528
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort
1.798 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.452 kr1.452 krKøb
2Ultrashop1.779 kr1.779 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.798 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort

PriceData har fulgt prisen på Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.303 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.790 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.574 kr.

Den nuværende pris på 1.452 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Type 2 selvoptrækkende opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.452 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.460 kr157 kr (12%)
25. maj 20261.303 kr26 kr (2%)
16. maj 20261.329 kr268 kr (17%)
15. maj 20261.597 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.606 kr21 kr (1%)
13. maj 20261.585 kr9 kr (1%)
11. maj 20261.594 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.603 kr8 kr (0%)
8. maj 20261.611 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret