Gå til hovedindhold

Solar Plus Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C

Solar PlusEludstyrEAN: 7332811137808
Pris fra 42 krtil 97 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,83 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeflex Mini-Box u/lim 9,5/4,8mm sort 10 mtr.
42 kr
Til butik
Krympeflex Mini-Box u/lim 9,5/4,8mm sort 10 mtr. billede

Produktinformation

Tyndvægget krympeslange sort på spole. Temperaturområde fra -55 °C til +135 °C, krympetemperatur min. 120 °C. Meget fleksibel krympeslange af polyolefin.

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Krympeflex i boxe og ruller
EAN: 7332811137808
Varenr.: 831817
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRYMPESLANGE UL 9,5/4,8 SORT BOKS 10M
60,53 kr
Til butik
KRYMPESLANGE UL 9,5/4,8 SORT BOKS 10M billede

Produktinformation

Tyndvægget krympeslange sort på spole. Temperaturområde fra -55°C til +125°C, krympetemperatur min. 110°C. Meget fleksibel krympeslange af polyolefin med god modstand mod kemikalier og olieprodukter, UV-bestandig, Flammehæmmende, Krympeforhold.: 2:1.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 7332811137808
Varenr.: 15842200977743
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C
64,26 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Ul 9,5/4,8 Sort Boks 10M
64,38 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange ul 9,5/4,8 sort boks 10m
66,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Krympeslange ul 9,5/4,8, sort, 10 m
97 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk42 kr42 krKøb
2EL-GROSSISTEN60,53 kr60,53 krKøb
3CS MEGASTORE DK64,26 kr103,26 krKøb
4Billigelogvvs.dk64,38 kr64,38 krKøb
5MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
6WATTOO.DK97 kr97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C

PriceData har fulgt prisen på Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C i 172 dage. Laveste pris i perioden er 32,14 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 60,53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange uden lim 9,5/4,8 sort i boks med 10 meter Temperaturområde -55°C til +125°C Krympetemperatur min. 110°C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202642 kr18,53 kr (31%)
24. maj 202660,53 kr18,53 kr (44%)
9. maj 202642 kr5,39 kr (15%)
7. maj 202636,61 kr5,39 kr (13%)
6. maj 202642 kr5,39 kr (15%)
25. apr. 202636,61 kr3,46 kr (10%)
14. apr. 202633,15 kr
13. apr. 202633,75 kr
5. apr. 202633,15 kr
21. mar. 202632,83 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret