Gå til hovedindhold

TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort

TVSMøblerEAN: 5704263990362
Pris fra 1.439 krtil 1.669 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort
-15%1.439 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort billede

Produktinformation

Returventilsæt med termostat i venstre side, med medfølgende rørafdækninger og rosetter klar til montering. Ventilsættet er ideel til fjernvarme eller centralvarme da det måler temperaturen på vandet inde i håndklæderadiatoren, hvilket tørrer dine håndkl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
EAN: 5704263990362
Varenr.: 405398244
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TVS returventilsæt, vinkel, sort, retur venstre
1.596 kr
Til butik
TVS returventilsæt, vinkel, sort, retur venstre billede

Produktinformation

TVS vinkel returventilsæt i sort RAL 9005 med rørafdækninger og rosetter.Returtermostaten sidder i venstre side.Der er 1/2´´ tilslutning med indvendigt gevind mod væggen og union med 1/2´´ udvendigt gevind op i håndklædetørreren. Unionen er krom.

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704263990362
Varenr.: 2537313
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS returventilsæt vinkel sort retur venstre
1.613 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel venstre, sort
-10%1.619 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt m/returtermostat i venstre side, vinkelløbende, sort
1.669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.439 kr1.439 krKøb
2Elvvs.dk1.596 kr1.596 krKøb
3Proshop DK1.613 kr1.613 krKøb
4CompletVVS1.619 kr1.619 krKøb
5BilligVVS DK1.669 kr1.669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort

PriceData har fulgt prisen på TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.375 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.613 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.532 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for TVS ventilsæt med returtermostat i venstre side, vinkelløbende i sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.439 kr157 kr (10%)
29. maj 20261.596 kr83 kr (5%)
25. maj 20261.513 kr100 kr (6%)
24. maj 20261.613 kr100 kr (7%)
6. maj 20261.513 kr100 kr (6%)
5. maj 20261.613 kr100 kr (7%)
24. apr. 20261.513 kr16 kr (1%)
23. apr. 20261.529 kr16 kr (1%)
24. mar. 20261.513 kr100 kr (6%)
23. mar. 20261.613 kr100 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret