Gå til hovedindhold

Boligcenter Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ

BoligcenterBordeEAN: 8720286105139
Pris fra 599 krtil 799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tv-skab 180x30x50 cm massivt genbrugstræ
-44%599 kr
Før 1.064 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-skab 180x30x50 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette tv-skab i træ har en industriel stil, hvilket gør det til et perfekt valg til din bolig. Stereoskabet er fremstillet af massivt genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger. Det kan derfor bestå af forskellige trætyper såsom teak, hårdttræ, tropisk træ, mangotræ mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. Stålstellet tilføjer ekstra stabilitet. Medieskabet har også tre hylder, hvilket giver rigelig med plads til opbevaring af dine multimedieapparater, bøger samt andre ting og sager. Vigtig bemærkning: Farver og åremønstre varierer fra produkt til produkt, hvilket gør dem unikke hver især; udvælgelse til levering er tilfældig. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish + stål med pulverlakeret finishMål: 180 x 30 x 50 cm (B x D x H)Montering/samling påkrævet: JaADVARSEL: For at undgå, at produktet vælter, skal det medfølgende vægmonteringsudstyr anvendes.Legal Documents:Flere detaljer om, hvordan du forhindrer, at dine møbler tipper, kan findes her...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 17.8g
EAN: 8720286105139
Varenr.: 215686
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Tv-skab 180x30x50 cm massivt genbrugstræ
-43%619 kr
Før 1.084 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-skab 180x30x50 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 17.8g
EAN: 8720286105139
Varenr.: 215686
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette elegante TV-skab i rustikt mangotræ kombinerer traditionelt håndværk med industriel stil, hvilket skaber et statement-møbel til din stue eller opholdsstue. Med sin robuste konstruktion og rummelige design tilbyder dette mediemøbel både f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: TV-møbler
EAN: 8720286105139
Varenr.: 56919652172125

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK599 kr599 krKøb
2Livera DK619 kr688 krKøb
3BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ i 136 dage. Laveste pris i perioden er 549,99 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 626 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Tv-Skab 180X30X50 Cm Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026599 kr60 kr (9%)
3. maj 2026659 kr60 kr (10%)
22. apr. 2026599 kr60 kr (9%)
21. apr. 2026659 kr60 kr (10%)
9. apr. 2026599 kr60 kr (9%)
8. apr. 2026659 kr60 kr (10%)
31. mar. 2026599 kr60 kr (9%)
30. mar. 2026659 kr60 kr (10%)
12. mar. 2026599 kr60 kr (9%)
11. mar. 2026659 kr60 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret