Gå til hovedindhold

Boligcenter Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ

BoligcenterBordeEAN: 8720286672327
Pris fra 669 krtil 1.199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 669 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tv-bord 150x30x41 cm massivt genbrugstræ
-46%669 kr
Før 1.250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-bord 150x30x41 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette enkle tv-bord i antik stil udstråler en vintagecharme. Det bliver et sandt blikfang i din boligindretning. Massivt genbrugstræ: Massivt genbrugstræ består af træsorter såsom teak, mangotræ, fyrretræ og bøgetræ. Disse materialer stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både. Dette gør det til et yderst miljøvenligt valg inden for møbelfremstilling. Da hvert møbel er håndlavet, vil de unikke farver variere fra produkt til produkt. Du kan derfor støde på både blå og grønne farver og sommetider orange, røde eller pink farver.Pulverlakeret jern: Tv-bordets pulverlakerede jernstel giver ekstra stabilitet.Opbevaringshylde: Tv-møblets hylde giver rigelig med plads til at holde dine ting og sager organiseret og inden for rækkevidde. Bemærk:Farverne kan variere fra møbel til møbel, hvilket gør hvert produkt unikt. Udvælgelse til leveringen sker tilfældigt, så du er garanteret et eksklusivt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jernMål: 150 x 30 x 41 cm (B x D x H)...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 16.95g
EAN: 8720286672327
Varenr.: 555154
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Tv-bord 150x30x41 cm massivt genbrugstræ
-46%689 kr
Før 1.270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-bord 150x30x41 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 16.95g
EAN: 8720286672327
Varenr.: 555154
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ
1.199 kr
Til butik
Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Skab en elegant og antik atmosfære i din stue med dette stilfulde tv-møbel i massivt mangotræ. Det iøjnefaldende tv-skab kombinerer rustik charme med moderne design og bliver hurtigt centrum i din boligindretning. Den naturlige finish fremhæve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: TV-møbler
EAN: 8720286672327
Varenr.: 56919648502109

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK669 kr669 krKøb
2Livera DK689 kr758 krKøb
3BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ i 158 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 642 kr.

Den nuværende pris på 669 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Tv-Skab 150X30X - 41 cm / Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026669 kr40 kr (6%)
22. feb. 2026629 kr20 kr (3%)
19. feb. 2026649 kr20 kr (3%)
10. feb. 2026629 kr20 kr (3%)
9. feb. 2026649 kr20 kr (3%)
22. jan. 2026629 kr20 kr (3%)
21. jan. 2026649 kr20 kr (3%)
29. dec. 2025629 kr20 kr (3%)
28. dec. 2025649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret