Gå til hovedindhold

Boligcenter Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ

BoligcenterBordeEAN: 8720286070420
Pris fra 1.009 krtil 1.699 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1009 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tv-skab 160x40x40 cm massivt ru mangotræ
-40%1.009 kr
Før 1.694 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-skab 160x40x40 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Dette stilfulde tv-skab i træ har en industriel stil, og det vil blive fokuspunktet i din stue eller i dit underholdningsområde. Det kan også bruges som et sofabord, skænk, lavskab mv. Tv-bordet er lavet af ru mangotræ, som er et tropisk hårdttræ. Det har en høj bæreevne, og det er samtidig slidstærkt. Det udsøgte håndværk og de smukke åremønstre gør hvert møbel unikt. De pulverlakerede jernben giver ekstra stabilitet. Bundhylden giver dig mulighed for at holde dine DVD-afspillere, spillekonsoller og streamingenheder pænt organiseret. Vigtig bemærkning: Farverne varierer fra møbel til møbel, hvilket gør alle vores produkter unikke. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du er garanteret et unikt produkt. Materiale: Massivt og ru mangotræ med en naturlig finish, pulverlakeret jernMål: 160 x 40 x 40 cm (B x D x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 19.8g
EAN: 8720286070420
Varenr.: 171908
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Tv-skab 160x40x40 cm massivt ru mangotræ
-40%1.029 kr
Før 1.714 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-skab 160x40x40 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt ru mangotræ
Vægt: 19.8g
EAN: 8720286070420
Varenr.: 171908
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ
1.699 kr
Til butik
Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette stilfulde tv-skab i industriel design bliver hurtigt et blikfang i din stue eller dit underholdningsområde. Med sin kombination af naturligt mangotræ og robuste jernben skaber møblet en perfekt balance mellem rustikt og moderne. Tv-borde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: TV-møbler
EAN: 8720286070420
Varenr.: 56830762385757

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.009 kr1.009 krKøb
2Livera DK1.029 kr1.098 krKøb
3BoligRetning1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ

PriceData har fulgt prisen på Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ i 177 dage. Laveste pris i perioden er 689 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.009 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 812 kr.

Den nuværende pris på 1.009 kr er 24% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt ru mangotræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.009 kr320 kr (46%)
22. feb. 2026689 kr230 kr (25%)
19. feb. 2026919 kr230 kr (33%)
10. feb. 2026689 kr230 kr (25%)
9. feb. 2026919 kr230 kr (33%)
22. jan. 2026689 kr220 kr (24%)
21. jan. 2026909 kr220 kr (32%)
29. dec. 2025689 kr230 kr (25%)
28. dec. 2025919 kr230 kr (33%)
9. dec. 2025689 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret