Gå til hovedindhold

Boligcenter Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ

BoligcenterBordeEAN: 8720286070437
Pris fra 739 krtil 1.249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 719 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tv-skab 160x40x40 cm massivt genbrugstræ
-36%739 kr
Før 1.148 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-skab 160x40x40 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette stilfulde tv-skab i træ har en industriel stil, og det vil blive fokuspunktet i din stue eller i dit underholdningsområde. Det kan også bruges som et sofabord, skænk, lavskab mv. Tv-bordet er lavet af genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger, og de kan bestå af forskellige trætyper såsom fyrretræ, teak, bøg, eg, cedar, mangotræ, akacie mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. Denne skænk er 100 % håndlavet, og de smukke åremønstre gør hvert møbel unikt. De pulverlakerede jernben giver ekstra stabilitet. Bundhylden giver dig mulighed for at holde dine DVD-afspillere, spillekonsoller og streamingenheder pænt organiseret. Vigtig bemærkning: Farverne varierer fra møbel til møbel, hvilket gør alle vores produkter unikke. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du er garanteret et unikt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jern Mål: 160 x 40 x 40 cm (B x D x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 21.04g
EAN: 8720286070437
Varenr.: 171909
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Tv-skab 160x40x40 cm massivt genbrugstræ
-35%759 kr
Før 1.168 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-skab 160x40x40 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 21.04g
EAN: 8720286070437
Varenr.: 171909
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ
1.249 kr
Til butik
Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette stilfulde tv-skab i industriel design bliver hurtigt et blikfang i din stue eller dit underholdningsområde. Med sin kombination af naturligt mangotræ og robuste jernben skaber møblet en perfekt balance mellem rustikt og moderne. Tv-borde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: TV-møbler
EAN: 8720286070437
Varenr.: 56830762418525

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK739 kr739 krKøb
2Livera DK759 kr828 krKøb
3BoligRetning1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ i 177 dage. Laveste pris i perioden er 719 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.019 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 847 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Tv-Skab 130 X 40 X 40 Cm - 160 cm / Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026739 kr280 kr (27%)
5. maj 20261.019 kr60 kr (6%)
8. apr. 2026959 kr230 kr (32%)
31. mar. 2026729 kr200 kr (22%)
30. mar. 2026929 kr210 kr (29%)
12. mar. 2026719 kr210 kr (23%)
11. mar. 2026929 kr210 kr (29%)
2. mar. 2026719 kr180 kr (20%)
1. mar. 2026899 kr180 kr (25%)
10. feb. 2026719 kr240 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret