Gå til hovedindhold

Boligcenter Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ

BoligcenterBordeEAN: 8721158339652
Pris fra 659 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tv-bord 80x30x35 cm massivt genbrugstræ
-7%659 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-bord 80x30x35 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette tv-bord i træ har rigelig med opbevaringsplads, og det er et praktisk og flot supplement til din stue eller soveværelse. Robust og stabilt: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både. Tegn på slid samt en synlig årestruktur giver hvert møbel et unikt look.God opbevaringsplads: Dette tv-bord giver rigelig med plads til at holde dine ugeblade, bøger, dvd'er og multimedieapparater pænt organiseret og inden for rækkevidde.Metalgreb: Dette medieskab er forsynet med metalgreb for nem adgang og for at give det et stilfuldt, industrielt præg.Stabil og langtidsholdbar ramme: Tv-skabets jernramme fremhæver din indretning med en industriel stil og giver enestående holdbarhed og stabilitet.Stabil og robust bordplade: Den robuste top er ideel til dit tv og stereosystemer eller pyntegenstande såsom vaser eller potteplanter. Farve: Sort og brunMateriale: Massivt genbrugstræ, jernMål: 80 x 30 x 35 cm (L x B x H)Med 1 låge og 2 hylderMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 17.1g
EAN: 8721158339652
Varenr.: 1504116
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Tv-bord 80x30x35 cm massivt genbrugstræ
-7%679 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-bord 80x30x35 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 17.1g
EAN: 8721158339652
Varenr.: 1504116
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tv-bord 80x30x35 cm massivt genbrugstræ
-7%679 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tv-bord 80x30x35 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 17.1g
EAN: 8721158339652
Varenr.: 1504116
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ
-25%899 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK659 kr659 krKøb
2Livera DK679 kr748 krKøb
3Vivas DK679 kr748 krKøb
4BoligRetning899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ i 175 dage. Laveste pris i perioden er 659 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 832 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Tv-Bord 80X30X35 Cm - Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026659 kr240 kr (27%)
2. maj 2026899 kr50 kr (6%)
30. apr. 2026849 kr190 kr (29%)
28. apr. 2026659 kr190 kr (22%)
25. apr. 2026849 kr190 kr (29%)
24. apr. 2026659 kr300 kr (31%)
23. apr. 2026959 kr300 kr (46%)
22. apr. 2026659 kr170 kr (21%)
13. apr. 2026829 kr10 kr (1%)
28. mar. 2026839 kr50 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret