Gå til hovedindhold

Tuga Chemie Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr.

Pris fra 474,05 krtil 499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24,95 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr. og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 474.05 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr.
-5%474,05 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr. billede

Produktinformation

Alu-Teufel Spezial imponerer alle, der prøver det, og kan da også pryde sig med titlen som flere gange TESTVINDER. Produktet er velegnet til alle slags fælge, uanset overflade. F.eks. blank- og matlakerede, højglanspolerede og forkromede m.m. Med andre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dæk & Fælg pleje
EAN: 4032518040021
Varenr.: 6899
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tuga Chemie Alu-Devil Speciel Fælgrens
481 kr
Til butik
Gå til Billigstyling
TrustScore 5 ud af 54,7
Tuga Alu-Devil Speciel - Fælgrens 5L
499 kr
Til butik
Tuga Alu-Devil Speciel - Fælgrens 5L billede

Produktinformation

Tuga Alu-Teufel Spezial Fælgrens, der gør det umulige muligt Når du nævner Tuga Chemie, så tænker mange straks på Alu-Teufel Spezial og med god grund! Denne fælgrens er simpelthen ikke som de andre. Den har ikke bare vundet test og hæder, den er blevet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TUGA CHEMIE
Kategori: Udstyr til bilen
EAN: 4032518040021
Varenr.: 15015027540294

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Danskautoudstyr.dk474,05 kr474,05 krKøb
2CS MEGASTORE DK481 kr520 krKøb
3Billigstyling499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr.

PriceData har fulgt prisen på Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 374,25 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 474,05 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 474,05 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Tuga Alu-teufel spezial Fælgrens - 5 ltr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026474,05 kr14,05 kr (3%)
8. maj 2026460 kr14,05 kr (3%)
6. maj 2026474,05 kr8,05 kr (2%)
5. maj 2026466 kr8,05 kr (2%)
30. apr. 2026474,05 kr6,05 kr (1%)
15. apr. 2026468 kr9 kr (2%)
2. apr. 2026459 kr30 kr (7%)
27. mar. 2026429 kr30 kr (7%)
13. mar. 2026459 kr2 kr (0%)
4. mar. 2026457 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret