Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206103962
Pris fra 809 krtil 1.069 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 670 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys Mini Combo for Business Tastatur og mus-sæt Ja Trådløs
809 kr
Til butik
Logitech MX Keys Mini Combo for Business Tastatur og mus-sæt Ja Trådløs billede

Produktinformation

Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Sæt med mus og tastatur - bagbelyst - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth LE - QWERTZ - tysk - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011054
EAN: 5099206103962
Varenr.: 1000665291
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort
858 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MX Keys Mini Combo for Business - grafit
-6%1.029 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech MX Keys Mini Combo for Business - grafit billede

Produktinformation

Produktivt trådløst tastatur og mus til kontor og hjemmearbejdeArbejd smartere med MX Keys Mini Combo - et kompakt, trådløst sæt med lavprofiltaster og præcis mus. Det lige tastatur med bagbelysning og nærheds- samt lyssensorer giver behagelig skrivning i alle miljøer, mens den ambidextre mus med 6 knapper og præcis rulle sørger for flydende navigation. Perfekt til dig, der ønsker et ryddeligt skrivebord, høj komfort og stabil Bluetooth-forbindelse.Fordele ved trådløst tastatur til kontorSættet er designet til daglig brug på tværs af platforme - Windows, MacOS, Linux, iOS og ChromeOS. Med op til 240 timers tastaturbrug pr. opladning og omkring 2,3 måneders batteritid i musen kan du arbejde uafbrudt. Opladning sker nemt via USB‑C. Den monokrome grafitfarve passer diskret ind i enhver arbejdssituation.Kompakt størrelse, stor komfortMekanisk præcision i et lille layout (295,99 × 13,20 × 20,97 mm) uden numerisk tastatur frigør plads til musen og en mere naturlig håndstilling. Tasterne er lavprofil med hurtig respons, og hotkeys giver hurtig adgang til funktioner. Sættet leveres med USB‑A modtager, brugervejledning og indbyggede LiPo‑batterier.Forbindelse: Bluetooth, trådløs rækkevidde 10 mTastaturlayout/sprog: QWERTZ, tysk; 79 tasterBagbelysning og sensorer: Nærheds- og lyssensorStrømkilde tastatur: Indbygget LiPo 1.130 mAh, op til 240 tStrømkilde mus: Indbygget LiPo 500 mAh, ca. 2,3 månederOpladning: USB Type‑CMus: 6 knapper, 1.000 DPI, laser, rullehjulTastaturets mål og vægt: 29,599 × 13,195 × 2,097 cm; 0,506 kgMusens mål og vægt: 6,5 × 10,05 × 3,44 cm; 99 gKompatible systemer: Windows, MacOS, Linux, iOS, ChromeOSIndhold i pakken: Tastatur og mus (2 stk.), USB‑A modtager, batterier, brugervejledning...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.84g
EAN: 5099206103962
Varenr.: 2003387
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MX Keys Mini Combo for Business - grafit
-6%1.049 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX KEYS MINI COMBO FOR
1.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK809 kr809 krKøb
2Proshop DK858 kr897 krKøb
3Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
4Vivas DK1.049 kr1.128 krKøb
5Ultrashop1.069 kr1.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort i 145 dage. Laveste pris i perioden er 670 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 738 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Logitech MX Keys Mini Combo for Business - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026809 kr64 kr (9%)
23. maj 2026745 kr15 kr (2%)
22. maj 2026730 kr52 kr (7%)
15. maj 2026782 kr67 kr (9%)
1. maj 2026715 kr16 kr (2%)
15. apr. 2026699 kr24 kr (4%)
25. mar. 2026675 kr5 kr (1%)
4. mar. 2026670 kr84 kr (11%)
1. mar. 2026754 kr4 kr (1%)
25. feb. 2026758 kr19 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret