Gå til hovedindhold

Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c)

JabraHovedtelefoner og headsetEAN: 5706991027532
Pris fra 1.278 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 641 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 7. maj

Sammenlign priser på Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1278 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 55 UC Stereo
1.278 kr
Til butik
Jabra Evolve2 55 UC Stereo billede

Produktinformation

Headset, på øret, Bluetooth, trådløs, aktiv støjfjerning, USB-C, sort, med opladningsstander, Zoom Certified, Cisco Webex Certified, Optimized for Microsoft Teams, Alcatel-Lucent Certified, Avaya Certified, Unify Certified, MFi Certified, Amazon Chime Certified...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 25599-989-889
EAN: 5706991027532
Varenr.: 3154925
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 55 UC Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.313 kr
Til butik
Jabra Evolve2 55 UC Stereo Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve2 55 UC Stereo - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C - sort - med opladningsstander - Zoom Certified, Cisco Webex Certified, Optimized for Microsoft Teams, Alcatel-Lucent Certified, Avaya Certified, Unify Certified, MFi Certified, Amazon Chime Certified...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 25599-989-889
EAN: 5706991027532
Varenr.: 1000959478
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 55 Stereo Usb-c Uc Sort
1.624 kr
Til butik
Jabra Evolve2 55 Stereo Usb-c Uc Sort billede

Produktinformation

Avanceret aktiv støjreduktion til fokuserede arbejdssessioner. Komfortabelt on-ear-design med ørepuder i kunstlæder til langvarig brug. Trådløs forbindelse med Bluetooth 5.2, rækkevidde op til 30 meter. Hurtig opladning: 2 timers opladning giver op til 18 timers batterilevetid. HD Voice og Power Bass giver overlegen lyd under opkald. Førsteklasses indbygget mikrofon med bøjlearm til klar kommunikation. SafeTone-teknologi, der beskytter hørelsen mod pludselige lydspidser.

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Kontor
Artikel nr.: 25599-989-889
EAN: 5706991027532
Varenr.: 5011335065
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c)
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c)
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.278 kr1.278 krKøb
2CompuMail DK1.313 kr1.313 krKøb
3Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c)

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.136 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 1.297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.253 kr.

Den nuværende pris på 1.278 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Trådløst headset Jabra Evolve2 55 UC Stereo med lade­stand (Link380c) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.278 kr19 kr (2%)
7. maj 20261.259 kr6 kr (0%)
22. apr. 20261.265 kr22 kr (2%)
2. apr. 20261.287 kr8 kr (1%)
1. apr. 20261.279 kr1 kr (0%)
31. mar. 20261.280 kr1 kr (0%)
29. mar. 20261.279 kr1 kr (0%)
26. mar. 20261.280 kr1 kr (0%)
23. mar. 20261.279 kr5 kr (0%)
22. mar. 20261.274 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret