Gå til hovedindhold

Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a)

JabraHovedtelefoner og headsetEAN: 5706991031539
Pris fra 1.205 krtil 1.524 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 319 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.145 kr 23. maj

Sammenlign priser på Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1205 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve 65 TE Stereo Trådløs Høretelefoner
1.205 kr
Til butik
Jabra Evolve 65 TE Stereo Trådløs Høretelefoner billede

Produktinformation

Jabra Evolve 65 TE Stereo - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - UC-certificeret

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 6699-833-499
EAN: 5706991031539
Varenr.: 1002319692
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve 65 TE - USB-A UC Stereo (Included Stand)
1.227 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve 65 TE Stereo Trådløs Høretelefoner
1.479 kr
Til butik
Jabra Evolve 65 TE Stereo Trådløs Høretelefoner billede

Produktinformation

Jabra Evolve 65 TE Stereo Trådløst Headset Oplev friheden ved trådløs kommunikation med Jabra Evolve 65 TE Stereo Headset. Designet specielt til professionelle, der har brug for klar lyd og komfort hele dagen. Dette headset tilbyder op til 10 timers talet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Computerlyd & Headsets
EAN: 5706991031539
Varenr.: 74684
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a)
-17%1.499 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a)
-16%1.519 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Stand Stereo Usb-a Uc Sort
1.524 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.205 kr1.205 krKøb
2Proshop DK1.227 kr1.227 krKøb
3Ultrashop1.479 kr1.479 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
6Dustin DK1.524 kr1.610,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a)

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.111 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.192 kr.

Den nuværende pris på 1.205 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Trådløst headset Jabra Evolve 65 TE UC Stereo med ladestand (Link390a) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.205 kr60 kr (5%)
23. maj 20261.145 kr35 kr (3%)
6. maj 20261.180 kr28 kr (2%)
25. apr. 20261.208 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.207 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.208 kr6 kr (0%)
3. apr. 20261.214 kr6 kr (0%)
25. feb. 20261.220 kr23 kr (2%)
18. feb. 20261.243 kr31 kr (3%)
11. feb. 20261.212 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret