Gå til hovedindhold

Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid

AppleElektronikEAN: 0195949688485
Pris fra 1.033 krtil 1.869 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 836 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 929 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1033 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple AirPods 4. gen (2024)
1.033 kr
Til butik
Apple AirPods 4. gen (2024) billede

Produktinformation

Apple AirPods 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXP63ZM/A
EAN: 0195949688485
Varenr.: 1002484517
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple AirPods 4
1.089 kr
Til butik
Apple AirPods 4 billede

Produktinformation

Apple AirPods 4 forbinder trådløst til dine Apple-enheder og er oplagte, hvis du vil have høretelefoner, der spiller tæt sammen med iPhone, iPad, Mac, Apple Watch og Apple TV til musik og opkald. Forbindelsen sker via Bluetooth uden kabler. Batteritiden er op til 5 timers lytning og op til 30 timer samlet, så du kan bruge dem det meste af dagen, før du skal tænke på strøm. Rumlig lyd og lyd, der tilpasser sig dig Rumlig lyd med dynamisk hovedsporing kan give en mere omsluttende oplevelse, fordi lyden opleves som om den kommer fra flere retninger omkring dig. Med adaptiv EQ tilpasses lyden automatisk efter dine ører, så musikken justeres løbende uden at du skal ind i indstillinger. Design og styring i hverdagen Tryksensoren på Apple AirPods 4 gør det nemt at styre afspilning og opkald direkte fra øretelefonerne, så du ikke behøver at tage telefonen op af lommen. Med Siri-support kan du bruge stemmestyring til fx at skifte nummer eller starte et opkald, når dine enheder understøtter det.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Bluetooth høretelefoner in-ear
Artikel nr.: MXP63DN/A
EAN: 0195949688485
Varenr.: 24640
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple AirPods 4
1.090 kr
Til butik
Apple AirPods 4 billede

Produktinformation

Nyt design, som giver en enestående komfort og lytteoplevelse. Den kraftfulde H2-chip giver tydeligere opkald med Stemmeisolering og en ny håndfri måde at interagere med Siri på. Tilpasset rumlig lyd med dynamisk registrering af hovedbevægelser omslutter dig med lyd. Støv-, sved- og vandafvisende i henhold til IP54. USB-C-opladning giver dig op til 30 timers afspilningstid. Brug Find til nemt at lokalisere dine AirPods 4.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: MXP63DN/A
EAN: 0195949688485
Varenr.: 3298328
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid
-20%1.189 kr
Før 1.494 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AirPods 4 uden aktiv støjreduktion MXP63DN/A
1.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid
-20%1.209 kr
Før 1.514 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Airpods 4 Stereo Hvid
1.249 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple AirPods 4
1.299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple AirPods 4 (4th generation)
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.033 kr1.033 krKøb
2Av-Cables DK1.089 kr1.089 krKøb
3Proshop DK1.090 kr1.090 krKøb
4Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
5Homeshop DK1.199 kr1.199 krKøb
6Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb
7Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
8INphone.dk1.299 kr1.299 krKøb
9Ultrashop1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid

PriceData har fulgt prisen på Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 865 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 1.090 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.009 kr.

Den nuværende pris på 1.033 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Trådløse høretelefoner Apple AirPods 4 (2024) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.033 kr56 kr (5%)
30. maj 20261.089 kr56 kr (5%)
29. maj 20261.033 kr56 kr (5%)
28. maj 20261.089 kr90 kr (9%)
27. maj 2026999 kr20 kr (2%)
25. maj 20261.019 kr20 kr (2%)
24. maj 2026999 kr20 kr (2%)
23. maj 20261.019 kr70 kr (6%)
22. maj 20261.089 kr70 kr (7%)
19. maj 20261.019 kr70 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret