Gå til hovedindhold

eStore Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m

-13%Pris: 3.739 kr
1 forhandler
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3739 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m
-13%3.739 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m billede

Produktinformation

Nyd af HDTV kvalitet uden brug af kabler for en behagelig og ryddelig oplevelse! Trådløs HDTV løsning så du kan nyde af video og lydkvalitet i HDTV klasse uden behov for kabler hvilket gør dette kit til en meget praktisk løsning. Hvis du gerne vil se TV i haven eller hvis værelset ikke har nogen kabelforbindelser som i et hjemmebiograf, mødelokale eller fritidsrum. En anden stor fordel er at kittet er udstyret med en IR udvidelsesfunktion. Det giver dig mulighed for at styre satellitmodtagere, bluray afspillere og andre afspilningskilder med en fjernbetjening til praktisk brug. - Understøtter HDMI med 3D - 1080p trådløs transmission - Transmissionsafstand op til 30 m (LOS) til trådløs trådløs forbindelse - IR udvidelsesfunktion til styring af afspilningskilder med fjernbetjening - HDCP kompatibel til billed i høj kvalitet Specifikationer: Rekkevidde: 30 m Transmissionstype: WiFi Type: Trådløs Tilslutningsindgang: 1x HDMI, 2x Micro USB Tilslutning Udgang: 2x HDMI Netværksforbindelse: Euro / Type C (CEE 7/16) Kompatibel Teknologi: 1080p, 3D Strømforsyning: DC 5V / 1A Transmissionsfrekvens: 5 GHz Materiale: ABS Farve: Sort Pakken Indeholder: 1x Sender 1x Modtager 1x IR Modtager 1x IR Sender 2x DC 5V/1A Strømadapter (Micro USB) 1x Manuel Produktet leveres i originalemballage.

Produktspecifikationer

Mærke: eStore
Kategori: TV-Tilbehør
Vægt: 0.42g
Artikel nr.: NDS-VTRA3410BK
EAN: 5412810269136
Varenr.: 3659

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK3.739 kr3.739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m

PriceData har fulgt prisen på Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m i 166 dage. Laveste pris i perioden er 3.739 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 4.559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.217 kr.

Den nuværende pris på 3.739 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Trådløs HDMI Sender | 1080p | 5GHz | 30 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20263.739 kr460 kr (11%)
4. apr. 20264.199 kr360 kr (8%)
25. jan. 20264.559 kr190 kr (4%)
18. dec. 20254.369 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret