Gå til hovedindhold

NO NAME Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys

Pris fra 449 krtil 639 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys
449 kr
Til butik
Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 28.9 dBa, lufttryk max 68.44 CFM, max statisk luftryk 2.49 mmH2O, omdrejningshastighed: 500 - 1850 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 3 blæsere, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Tryx
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: F-R120R-AM3M-G0K
EAN: 6977029650636
Varenr.: 3436322
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRYX ROTA SL ARGB Reverse Lüfter
500 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ROTA SL ARGB reverse blæser - 3-pack, 120 mm, sort
619 kr
Til butik
ROTA SL ARGB reverse blæser - 3-pack, 120 mm, sort billede

Produktinformation

Stilren ARGB blæser til PC-kabinetGør dit setup flot og velventileret med ROTA SL ARGB reverse blæser. Sættet leveres som 3-pack i 120 mm og sort design, så du kan skabe ensartet luftflow og et lysende ARGB-look i hele kabinettet. Reverse-bladretningen er ideel, når du ønsker et rent lysudtryk fra den side, der vender ind mod ruden.Perfekt til gaming- og entusiastbygDe 120 mm blæsere passer i de fleste moderne kabinetter og giver fleksibel montering foran, bagpå eller i top afhængigt af din køleprofil. ARGB-lyset kan matches med resten af dit udstyr for et sammenhængende udtryk.Produkttype: PC-kabinetblæsereStørrelse: 120 mmPakke: 3 stk.Belysning: ARGBUdseende: Reverse-bladretning, sort...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.7g
EAN: 6977029650636
Varenr.: 2149287
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ROTA SL ARGB reverse blæser - 3-pack, 120 mm, sort
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK449 kr488 krKøb
2CompuMail DK500 kr500 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys

PriceData har fulgt prisen på Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys i 140 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 616 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Tryx ROTA SL ARGB Reverse (3-pack) - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. mar. 2026449 kr285 kr (174%)
28. feb. 2026164 kr305 kr (65%)
22. feb. 2026469 kr39 kr (8%)
20. feb. 2026508 kr39 kr (8%)
15. feb. 2026469 kr48 kr (9%)
14. feb. 2026517 kr1 kr (0%)
2. feb. 2026518 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026517 kr48 kr (10%)
29. jan. 2026469 kr49 kr (9%)
23. jan. 2026518 kr99 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret