Gå til hovedindhold

Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

TrustComputer – tilbehørEAN: 8713439251326
Pris fra 179 krtil 289 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust Verto Optisk Trådløs Hvid
179 kr
Til butik
Trust Verto Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Trust Verto Optisk Trådløs Mus - Hvid Oplev en ny standard for komfort og præcision med Trust Verto Optisk Trådløs Mus i hvid. Denne elegante og moderne mus er designet til at forbedre din produktivitet, uanset om du arbejder hjemmefra eller på kontoret.

Produktspecifikationer

Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 8713439251326
Varenr.: 77209
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
235 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST VERTO TRÅDLØS ERGO MUS- HVID - GEEKD.dk
239 kr
Til butik
TRUST VERTO TRÅDLØS ERGO MUS- HVID - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Arbejd komfortabelt hele dagen med Trust Verto Trådløs Ergonomisk Mus i elegant hvidt design. Denne ergonomiske mus er designet til at reducere belastningen på håndled og underarm ved at placere hånden i en naturlig lodret position, hvilket giver en mere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 8713439251326
Varenr.: 49735144636752
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ergonomisk vertikal mus - Trust Verto, trådløs, hvid
-13%269 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
TRUST VERTO WIRELESS ERGO MOUSE - WHITE Trådløs mus
279,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergonomisk vertikal mus - Trust Verto, trådløs, hvid
-12%289 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop179 kr179 krKøb
2Proshop DK235 kr274 krKøb
3Geekd239 kr239 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Homeshop DK279,95 kr279,95 krKøb
6Vivas DK289 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Trust Verto - Ergonomisk mus - Optisk - 6 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026179 kr56 kr (24%)
24. maj 2026235 kr56 kr (31%)
19. maj 2026179 kr59 kr (25%)
18. maj 2026238 kr59 kr (33%)
16. maj 2026179 kr60 kr (25%)
15. maj 2026239 kr60 kr (34%)
28. apr. 2026179 kr56 kr (24%)
27. apr. 2026235 kr56 kr (31%)
24. apr. 2026179 kr56 kr (24%)
23. apr. 2026235 kr56 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret