Gå til hovedindhold

Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh

TrustElektronikEAN: 8713439246766
Pris fra 180 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 6. maj

Sammenlign priser på Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Primo Powerbank 20000mAh 15Watt 2xUSB-A 1xUSB-C Sort
180 kr
Til butik
Trust Primo Powerbank 20000mAh 15Watt 2xUSB-A 1xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Trust Primo - Powerbank - 20000 mAh - 74 Wh - 15 watt - 3 A - Fast Charge - 3 output-stikforbindelser (2 x USB, USB-C) - på kabel: Micro-USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24676
EAN: 8713439246766
Varenr.: 1000689371
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust Primo Powerbank 20000mAh 15Watt 2xUSB-A 1xUSB-C Sort
249 kr
Til butik
Trust Primo Powerbank 20000mAh 15Watt 2xUSB-A 1xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Trust Primo Powerbank 20000mAh Sort Oplev den ultimative kraft og bekvemmelighed med Trust Primo Powerbank 20000mAh i elegant sort design. Denne højkapacitets powerbank er den perfekte løsning til at holde dine enheder opladet, uanset hvor du befinder dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Batterier
EAN: 8713439246766
Varenr.: 61024
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank Trust Primo 20.000 mAh - sort
-26%289 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Powerbank Trust Primo 20.000 mAh - sort billede

Produktinformation

Stærk powerbank til hverdag og rejseHold mobil og tablet kørende hele dagen med Trust Primo 20.000 mAh. Den store kapacitet på 20.000 mAh giver masser af ekstra strøm, og du kan oplade op til tre enheder samtidigt via to USB-A-porte og én USB-C-port. Det riflede, rektangulære design ligger sikkert i hånden, og LED-indikatorer viser batteriniveauet, så du altid ved, hvor meget strøm du har tilbage.Fleksibel opladning i lommenPowerbanken understøtter hurtig opladning med samlet udgangseffekt på 15 W. Den er kompatibel med mobiltelefoner/smartphones og tablets og kan oplades via USB med både Micro-USB og USB-C. En praktisk tænd/sluk-knap hjælper med at spare på batteriet, og indbyggede sikkerhedsfunktioner beskytter mod overopladning, kortslutning, overophedning og mere.Batterikapacitet: 20.000 mAh / 74 WhUdgangseffekt i alt: 15 WUdgange: 2 × USB-A (12 W, 2,4 A hver), 1 × USB-C (15 W, 3 A)Indgange: Micro-USB + USB-C (5 V, 2 A)Maks. samtidige enheder: 3Hurtig opladning: JaBatteriteknologi: Lithium-Ion, 2 celler, 3,7 VOpladetid via USB: 12 tLED-indikatorer og tænd/sluk-knap: JaDimensioner: H × B × D: 2,1 × 7,8 × 15,7 cmVægt: 425 gMedfølger: Micro-USB-kabel 25 cm, Quick Start GuideSikkerhedsfunktioner: Overopladning, kortslutning, overbelastning, overafladning, overophedning, overstrøm...

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.49g
EAN: 8713439246766
Varenr.: 1896953
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh
296 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank Trust Primo 20.000 mAh - sort
-24%309 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK180 kr180 krKøb
2Ultrashop249 kr249 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Proshop DK296 kr335 krKøb
5Vivas DK309 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh i 184 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 46% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Trust Primo power bank - Li-pol - 2 x USB USB-C - 15 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026180 kr3 kr (2%)
20. maj 2026177 kr50 kr (39%)
14. maj 2026127 kr3 kr (2%)
9. maj 2026124 kr1 kr (1%)
6. maj 2026123 kr60 kr (33%)
24. apr. 2026183 kr6 kr (3%)
20. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026189 kr23 kr (11%)
16. apr. 2026212 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret