Gå til hovedindhold

Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå

TrustEAN: 8713439247961
Pris fra 74 krtil 211 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå
74 kr
Til butik
Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå billede

Produktinformation

Mus, højre- og venstrehåndet, optisk, 4 knapper, trådløs, 2.4 GHz, trådløs modtager (USB), mat mørkeblå

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Mus
Artikel nr.: 24796
EAN: 8713439247961
Varenr.: 3192377
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Primo Optisk Trådløs Blå
75 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST PRIMO TRÅDLØS MUS - MAT BLÅ - GEEKD.dk
211 kr
Til butik
TRUST PRIMO TRÅDLØS MUS - MAT BLÅ - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev bekvem og præcis navigation med TRUST Primo Wireless Mouse - Matt Blue. Denne ergonomiske og letvægtige trådløse mus er perfekt til både kontorarbejde, hjemmearbejde og studiebrug, hvor komfort og pålidelighed er afgørende. Takket være den trådløse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 8713439247961
Varenr.: 49768750612816

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK74 kr113 krKøb
2CompuMail DK75 kr75 krKøb
3Geekd211 kr211 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå

PriceData har fulgt prisen på Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 211 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Trust Primo - 2.4 GHz - matte dark blue - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202674 kr6 kr (8%)
12. maj 202680 kr6 kr (8%)
8. maj 202674 kr137 kr (65%)
18. apr. 2026211 kr137 kr (185%)
9. apr. 202674 kr1 kr (1%)
3. apr. 202673 kr4 kr (5%)
2. apr. 202677 kr134 kr (64%)
21. mar. 2026211 kr138 kr (189%)
19. mar. 202673 kr138 kr (65%)
5. mar. 2026211 kr138 kr (189%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret