Gå til hovedindhold

Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort

TrustHøjttalereEAN: 8713439251647
Pris fra 105 krtil 272 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Polo 2.0-kanal Højttalere Sort
105 kr
Til butik
Trust Polo 2.0-kanal Højttalere Sort billede

Produktinformation

Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 watt (Total) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 25164
EAN: 8713439251647
Varenr.: 1001758765
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Polo 2.0
141 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST POLO 2.0 HØJTTALER - GEEKD.dk
149 kr
Til butik
TRUST POLO 2.0 HØJTTALER - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at opgradere fra laptop-højttalere? 🎮 Dit gaming-setup fortjener bedre lyd end det, din laptop kan levere - men du behøver ikke bruge en formue for at få det! TRUST Polo 2.0 leverer solid stereolyd til dit desk uden at fylde eller skabe kabe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Højttaler
EAN: 8713439251647
Varenr.: 49768749498704
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtalersæt 2.0 - Trust Polo, 4 W RMS, sort
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtalersæt 2.0 - Trust Polo, 4 W RMS, sort
189 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort
272 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK105 kr105 krKøb
2Proshop DK141 kr180 krKøb
3Geekd149 kr149 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Vivas DK189 kr268 krKøb
6CS MEGASTORE DK272 kr471 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort

PriceData har fulgt prisen på Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Trust Polo - Højttalere - 2.0-kanal - USB - 4 Watt (Total) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026105 kr16 kr (18%)
12. maj 202689 kr15 kr (20%)
22. apr. 202674 kr14 kr (23%)
13. apr. 202660 kr14 kr (19%)
1. apr. 202674 kr15 kr (25%)
29. mar. 202659 kr1 kr (2%)
26. mar. 202660 kr1 kr (2%)
25. mar. 202659 kr1 kr (2%)
22. mar. 202660 kr18 kr (23%)
4. mar. 202678 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret