Gå til hovedindhold

Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF

TrustElektronikEAN: 8713439233339
Pris fra 268 krtil 343 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter
268 kr
Til butik
Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter billede

Produktinformation

Fjernbetjening til præsentation, 4 knapper, RF

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Fjernbetjening
Artikel nr.: 23333
EAN: 8713439233339
Varenr.: 2989707
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter Fjernbetjening til præsentation Sølv
310 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PRESENTER/PEGER KAZUN WRL 23333 TRUST
343 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK268 kr307 krKøb
2CompuMail DK310 kr310 krKøb
3CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF

PriceData har fulgt prisen på Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF i 182 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 418 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Trust Kazun Aluminium Wireless Presenter - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - RF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026268 kr2 kr (1%)
28. maj 2026270 kr36 kr (12%)
27. maj 2026306 kr15 kr (5%)
26. maj 2026291 kr4 kr (1%)
25. maj 2026295 kr2 kr (1%)
23. maj 2026293 kr7 kr (2%)
22. maj 2026300 kr118 kr (28%)
19. maj 2026418 kr150 kr (56%)
9. apr. 2026268 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026267 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret