Gå til hovedindhold

Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk

TrustVideospilkonsollerEAN: 8713439229448
Pris fra 592 krtil 959 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 23. maj

Sammenlign priser på Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 592 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 629 Tytan 2.1-kanal Højttalersystem Sort
592 kr
Til butik
Trust GXT 629 Tytan 2.1-kanal Højttalersystem Sort billede

Produktinformation

Trust GXT 629 Tytan - Højttalersystem - til PC - 2.1-kanal - 60 watt (Total)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 22944
EAN: 8713439229448
Varenr.: 993502072
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 629 Tytan - 2.1 Kanal
651 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk
769 kr
Til butik
Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til RGB-kraft der får dine gaming-sessioner til at lyse op? 🎮 Trust GXT 629 Tytan leverer den perfekte kombination af kraftfuld 2.1-lyd og spektakulær RGB-belysning, der transformerer dit gaming-setup fra ordinært til episk. Med 60W RMS-power og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Højttaler
EAN: 8713439229448
Varenr.: 36731163345054
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtalersæt 2.1 - Trust GXT 629 Tytan, 60 W, sort
-11%779 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtalersæt 2.1 - Trust GXT 629 Tytan, 60 W, sort
-11%799 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 629 Tytan 2.1 RGB højtalere
-13%959 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK592 kr592 krKøb
2Proshop DK651 kr690 krKøb
3Geekd769 kr769 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr878 krKøb
6Estore DK959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 702 kr.

Den nuværende pris på 592 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026592 kr1 kr (0%)
28. maj 2026593 kr3 kr (1%)
24. maj 2026590 kr1 kr (0%)
23. maj 2026589 kr5 kr (1%)
22. maj 2026594 kr63 kr (10%)
20. maj 2026657 kr112 kr (15%)
19. maj 2026769 kr79 kr (11%)
15. maj 2026690 kr78 kr (13%)
14. maj 2026612 kr1 kr (0%)
13. maj 2026613 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret