Gå til hovedindhold

Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk

TrustVideospilkonsollerEAN: 8713439229448
Pris fra 651 krtil 959 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 308 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 23. maj

Sammenlign priser på Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 651 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 629 Tytan - 2.1 Kanal
651 kr
Til butik
Trust GXT 629 Tytan - 2.1 Kanal billede

Produktinformation

Højttalersystem, til PC, 2.1-kanal, 60 Watt (Total)

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Hoejttalere PC
Artikel nr.: 22944
EAN: 8713439229448
Varenr.: 2943383
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtalersæt 2.1 - Trust GXT 629 Tytan, 60 W, sort
-13%769 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Højtalersæt 2.1 - Trust GXT 629 Tytan, 60 W, sort billede

Produktinformation

Fordele ved 2.1 højtalersæt til pc og gamingGiv film, spil og musik et løft med Trust GXT 629 Tytan - et kompakt 2.1 højtalersæt med subwoofer, der leverer klar lyd og markant bas til hverdagsbrug. Sættet er universelt og fungerer til mange lydkilder via 3,5 mm tilslutning. Den store subwoofer er prydet med levende RGB-lys, som skaber stemning ved skrivebordet, og fjernbetjeningen gør det let at justere lyd og lys fra pladsen.Nem betjening og solid ydelseMed 60 W RMS (120 W peak) får du fyldig lyd til både underholdning og arbejde. Digital volumenstyring giver præcis kontrol, og du kan finjustere bassen direkte på subwooferen. Sættet er kablet for stabil og pålidelig lyd uden opsætningsbesvær.Lydkanaler: 2.1RMS-effekt: 60 W (subwoofer 30 W, satellitter 2 × 10 W)Spidseffekt: 120 WTilslutning: 3,5 mm line-in (kablet)Fjernbetjening: JaVolumenkontrol: DigitalBasjustering: JaFarve: SortSatellithøjttalere: 2 stk., impedans 4 Ω, frekvensområde 20 – 20.000 HzStrøm: 100 – 240 VTypisk strømforbrug: 240 WVægt: 4,24 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Højtalere
Vægt: 7.48g
EAN: 8713439229448
Varenr.: 1885718
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtalersæt 2.1 - Trust GXT 629 Tytan, 60 W, sort
-12%789 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Højtalersæt 2.1 - Trust GXT 629 Tytan, 60 W, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Højtalere
Vægt: 7.48g
EAN: 8713439229448
Varenr.: 1885718
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk
799 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 629 Tytan 2.1 RGB højtalere
-13%959 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK651 kr690 krKøb
2Boligcenter DK769 kr769 krKøb
3Vivas DK789 kr868 krKøb
4Geekd799 kr799 krKøb
5Estore DK959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 651 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Trust GXT 629 Tytan RGB Illuminated 2.1 Speaker Set Højttaler - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026651 kr59 kr (10%)
30. maj 2026592 kr1 kr (0%)
28. maj 2026593 kr3 kr (1%)
24. maj 2026590 kr1 kr (0%)
23. maj 2026589 kr5 kr (1%)
22. maj 2026594 kr63 kr (10%)
20. maj 2026657 kr112 kr (15%)
19. maj 2026769 kr79 kr (11%)
15. maj 2026690 kr78 kr (13%)
14. maj 2026612 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret