Gå til hovedindhold

Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3

TrustComputerkomponenterEAN: 8713439208177
Pris fra 143 krtil 275 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 13. maj

Sammenlign priser på Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 278 Stander 1-pack Sort
143 kr
Til butik
Trust GXT 278 Stander 1-pack Sort billede

Produktinformation

Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 20817
EAN: 8713439208177
Varenr.: 990074921
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3
161 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Gaming GXT 278 Yozu Notebook Cooling Stand
161 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trust GXT 278 Stander Bærbar Køler - GEEKD.dk
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK143 kr143 krKøb
2CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb
3Proshop DK161 kr200 krKøb
4Geekd275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Trust GXT 278 - Stander til notebook - med 4 køleblæsere - 17.3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026143 kr1 kr (1%)
31. maj 2026144 kr4 kr (3%)
28. maj 2026148 kr1 kr (1%)
24. maj 2026149 kr2 kr (1%)
23. maj 2026147 kr1 kr (1%)
20. maj 2026148 kr33 kr (29%)
13. maj 2026115 kr2 kr (2%)
9. maj 2026117 kr2 kr (2%)
6. maj 2026115 kr32 kr (22%)
2. maj 2026147 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret