Gå til hovedindhold

Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2

TrustBatteriopladere – genereltEAN: 8713439216813
Pris fra 105 krtil 168 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 235 Duo Charging Dock
105 kr
Til butik
Trust GXT 235 Duo Charging Dock billede

Produktinformation

Opladningsstander, 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B), på kabel: Micro-USB, for Sony DualShock 4, 4 v2

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Batteri
Artikel nr.: 21681
EAN: 8713439216813
Varenr.: 2664812
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 235 Duo Charging Dock PS4
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GXT 235 Duo Charging Dock PS4 billede

Produktinformation

Brug opladningsdock til opladning op til tcå originale spilcontrollere på samme tid - Oplad op til 2 originale spilcontrollere på samme tid - Drevet af konsollens USB-port* - Opbevar og oplad spilcontrollerne på et og samme sted - Opladningsindikatoren viser ladestatus *Konsollen skal være tændt; eller i standbytilstand Systemkrav: Original håndcontroller (DualShock 4-controller) Gratis USB-port på konsol         Indeholder i pakken: Ladedockingstation           MicroUSB-opladningskabel Manuel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: USB
Vægt: 0.17g
Artikel nr.: ONC-21681
EAN: 8713439216813
Varenr.: 37394
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust GXT 235 Duo Charging Dock PS4
-30%126 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trust GXT 235 Duo Charging Dock PS4 billede

Produktinformation

Lättanvänd laddningsdocka för laddning av upp till tcå originalspelkontroller samtidigt, - Ladda upp till 2st originalspelkontroller samtidigt, - Drivs av konsolens USB-port*, - Förvara och ladda spelkontrollerna på ett och samma ställe, - Laddningsindikatorn visar laddningsstatus, *Konsolen måste vara på eller i standbyläge, Systemkrav: Originalhandkontroll (DualShock 4-controller), Ledig USB-port på konsol, Innehåll i förpackning: Laddningsdockstation, MicroUSB-laddkabel, Manual.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Gaming tilbehør
EAN: 8713439216813
Varenr.: 38-51102
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust - Gxt235 Duo Charge Dock - Ps4
139,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2
168 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2Estore DK119 kr119 krKøb
3Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Trust GXT 235 Duo Charging Dock - Opladningsstander - 2 output-stikforbindelser (Micro-USB Type B) - på kabel: Micro-USB - for Sony DualShock 4, 4 v2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026104 kr2 kr (2%)
3. mar. 2026102 kr6 kr (6%)
26. feb. 2026108 kr21 kr (16%)
25. feb. 2026129 kr5 kr (4%)
2. feb. 2026124 kr5 kr (4%)
14. jan. 2026129 kr10 kr (8%)
5. jan. 2026119 kr10 kr (8%)
4. jan. 2026129 kr10 kr (8%)
24. dec. 2025119 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret