Gå til hovedindhold

Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik

Pris fra 130 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik
130 kr
Til butik
Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 25463
EAN: 8713439254631
Varenr.: 21954363
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Ayda Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
134 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Ayda Wireless ENC headset - Black
141 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust Ayda Trådlöst PC-headset Bluetooth ENC Svart
-52%215 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ayda Trådløst PC Headset Bluetooth ENC Sort
-16%259 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK130 kr169 krKøb
2CompuMail DK134 kr134 krKøb
3Proshop DK141 kr180 krKøb
4Teknikproffset DK215 kr264 krKøb
5Estore DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik

PriceData har fulgt prisen på Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik i 171 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Trust Ayda - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026130 kr2 kr (2%)
28. maj 2026132 kr2 kr (2%)
23. maj 2026130 kr2 kr (2%)
14. maj 2026132 kr2 kr (2%)
7. maj 2026130 kr2 kr (2%)
3. maj 2026132 kr1 kr (1%)
1. maj 2026133 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026132 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026134 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret