Gå til hovedindhold

Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418

TrudesignSanitetEAN: 9421007121191
Pris fra 75 krtil 93 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63,69 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4"
-19%75 kr
Før 93 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" billede

Produktinformation

Si til skroggennemføring 1 1/4" Trudesign rund si monteres udvendigt på en skroggennemføring med 1 1/4" gevind og holder søgræs, sten og plastaffald ude af vandindtag til kølevand, toilet og søvandspumper. Konstruktion og materialer Sien er frem

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 9421007121191
Varenr.: 53935871263049
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trudesign Skrog Si Rund, 1 1/4"
-5%81 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Skrog Si Rund, 1 1/4" billede

Produktinformation

Skrogsi i komposit til skroggennemtrængning / vandindtag. Forhindrer f.eks. søgræs og andre ting fra at komme ind gennem pumper og motorer. Fremstillet i komposit, som forhindrer korrosion. Denne kan bruges sammen med alle typer bordgennemføringer. Varenr. 102998 - 6 cm mellem skruehuller.Varenr. 103000 - 6 cm og 7 cm mellem skruehuller. Se yderligere information og mål her ...

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Si til skroggennemføring
Artikel nr.: 5090556
EAN: 9421007121191
Varenr.: 102998
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk75 kr75 krKøb
2Watski DK81 kr81 krKøb
3Anyparts93 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 63,69 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Trudesign Si til gennemføring rund 1 1/4" - 1068418 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202675 kr
12. maj 202674,52 kr6,48 kr (8%)
11. maj 202681 kr6,48 kr (9%)
8. maj 202674,52 kr6,48 kr (8%)
5. maj 202681 kr4 kr (5%)
4. maj 202677 kr4 kr (5%)
3. maj 202681 kr4 kr (5%)
28. apr. 202677 kr6,8 kr (10%)
27. apr. 202670,2 kr5,4 kr (7%)
26. apr. 202675,6 kr5,4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret