Gå til hovedindhold

Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524

TrudesignLegetøjEAN: 9421007121429
Pris fra 47 krtil 67 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring
-30%47 kr
Før 67 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring billede

Produktinformation

Løs møtrik til skroggennemføring i 1½" TruDesign løs møtrik i 1½" fastspænder skroggennemføringer på indersiden af skroget. Møtrikken bruges som reservedel eller ekstra komponent til TruDesign 1½" skroggennemføringer i glasfiber-, træ- og a

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 9421007121429
Varenr.: 53936217588041
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trudesign Møtrik 1 1/2" Skroggennemføring Hvid Komposit
-5%60 kr
Før 63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524
67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk47 kr47 krKøb
2Watski DK60 kr60 krKøb
3Anyparts67 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Trudesign Møtrik 1 1/2" hvid til skroggennemføring - 1068524 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202647 kr6 kr (11%)
25. maj 202653 kr
12. maj 202652,44 kr7,56 kr (13%)
11. maj 202660 kr7,56 kr (14%)
8. maj 202652,44 kr7,56 kr (13%)
6. maj 202660 kr2,32 kr (4%)
5. maj 202657,68 kr3,49 kr (6%)
4. maj 202654,19 kr5,81 kr (10%)
3. maj 202660 kr5,81 kr (11%)
28. apr. 202654,19 kr4,19 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret