Gå til hovedindhold

Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W

TristarHjem og haveEAN: 8713016033451
Pris fra 176 krtil 359 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar Dampstrygejern ST-8916
176 kr
Til butik
Tristar Dampstrygejern ST-8916 billede

Produktinformation

Håndholdt stofdamper, 1200 W, automatisk slukning, kontinuerlig damp: 20 g / min. Plug and play inden for 35 sekunder, hvid / lilla. Den ideelle tøjdamper til at stoppe rynker, lugt og bakterier i tøj eller andet stof. Med en 1200 Watt effekt og en kontinuerlig dampeffekt på 20 g / min er denne plug and play tøjdamper klar til brug på kort tid.

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Kategori: Strygning
Artikel nr.: ST-8916
EAN: 8713016033451
Varenr.: 2584359
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tristar ST-8916 Håndholdt Steamer 1200W Lilla Hvid
189 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W
195 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tristar ST-8916 Håndholdt Steamer 1200W Lilla Hvid
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tristar Steamer
290 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tristar St-8916 Handheld Garment Steamer
329 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Håndholdt dampgenerator
-14%359 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK176 kr215 krKøb
2CompuMail DK189 kr189 krKøb
3CS MEGASTORE DK195 kr234 krKøb
4Ultrashop249 kr249 krKøb
5Teknikproffset DK290 kr349 krKøb
6Homeshop DK329 kr329 krKøb
7Estore DK359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W

PriceData har fulgt prisen på Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W i 185 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Tristar ST-8916, Håndholdt beklædningsdamper, 0,26 L, Lilla, Hvid, 20 g/min, Rustfrit stål, 1200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026176 kr4 kr (2%)
26. maj 2026180 kr12 kr (6%)
25. maj 2026192 kr14 kr (8%)
24. maj 2026178 kr16 kr (8%)
22. maj 2026194 kr17 kr (8%)
20. maj 2026211 kr17 kr (9%)
14. maj 2026194 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026192 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026190 kr79 kr (29%)
24. apr. 2026269 kr21 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret