Gå til hovedindhold

Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas

TristarEAN: 8711658520339
Pris fra 162 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tristar RK-6146 riskoger 1 L 400 W Sort, Sølv
162 kr
Til butik
Tristar RK-6146 riskoger 1 L 400 W Sort, Sølv billede

Produktinformation

Tristar RK-6146. Produktfarve: Sort, Sølv, Volumen: 1 L, Kontroltype: Knapper. Strøm: 400 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA)

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Artikel nr.: RK-6146
EAN: 8711658520339
Varenr.: 1004174381
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas
228 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar RK-6146 Riskoger 1L
228 kr
Til butik
Tristar RK-6146 Riskoger 1L billede

Produktinformation

- 1 L kapacitet - perfekt til små husholdninger og daglig brug - Rustfrit stål kabinet med moderne og holdbart design - Automatisk slukning når risen er færdig - Hold-varm funktion holder risen varm i flere timer - Aftagelig indergryde for nem servering og rengøring - Inkluderer målebæger og gennemsigtigt låg - Tørkogningssikring for sikker og stabil brug - 400W energieffektiv ydelse RK-6146 riskogeren kombinerer enkelhed, funktionalitet og moderne design i ét kompakt køkkenapparat. Med en kapacitet på 1 liter er den ideel til mindre husholdninger, par eller enkeltpersoner, der ønsker perfekt tilberedt ris uden besvær. Det elegante kabinet i rustfrit stål giver et stilrent og holdbart udtryk, som passer ind i ethvert køkken. Den automatiske tilberedning sørger for, at risen bliver perfekt hver gang, og slukker selv, når den er færdig, mens hold-varm funktionen sikrer, at maden forbliver varm i flere timer. Med aftagelig indergryde, gennemsigtigt låg og praktisk tilbehør er den nem at bruge og rengøre. Indbygget tørkogningssikring og indikatorlys giver ekstra tryghed i hverdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Kategori: Andre koekkenapparater
Artikel nr.: RK-6146
EAN: 8711658520339
Varenr.: 3462295
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tristar RK-6146 riskoger 1 L 400 W Sort, Sølv
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
3Proshop DK228 kr267 krKøb
4Ultrashop229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas

PriceData har fulgt prisen på Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas i 61 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Tristar RK-6146, Sort, Sølv, 1 L, Knapper, 0,8 m, Rustfrit stål, Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026162 kr63 kr (28%)
28. apr. 2026225 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026226 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026225 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026226 kr19 kr (8%)
19. apr. 2026245 kr45 kr (23%)
16. apr. 2026200 kr22 kr (12%)
2. apr. 2026178 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret