Gå til hovedindhold

Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål

TristarHjem og haveEAN: 8713016009920
Pris fra 232 krtil 489 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 29. maj

Sammenlign priser på Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
RK-6129
232 kr
Til butik
RK-6129 billede

Produktinformation

RK-6129

Produktspecifikationer

Mærke: Odoyo
Artikel nr.: RK-6129
EAN: 8713016009920
Varenr.: 1003969696
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tristar RK-6129 Riskoger - 2,2 liter
235 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tristar Riskoger RK-6129 - 2,2 liter
235 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål
238 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tristar Riskoger 2.2liter Rustfrit stål
339 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tristar RK-6129 riskoger Sort, Rustfrit stål 2,2 L 900 W
399 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Riskoger 2,2l Rustfrit stål
-14%489 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK232 kr232 krKøb
2Kai Berntsen ApS235 kr235 krKøb
3HvidevareShoppen.dk235 kr235 krKøb
4CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
5Ultrashop339 kr339 krKøb
6Homeshop DK399 kr399 krKøb
7Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Tristar RK-6129 - Riskoger - 2.2 liter - 900 W - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026232 kr15 kr (7%)
29. maj 2026217 kr18 kr (8%)
16. mar. 2026235 kr14 kr (6%)
4. feb. 2026221 kr9 kr (4%)
3. feb. 2026212 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret